Lietuvos Respublikos Vyriausybės pasitarimas

Data

2019-11-27

Pradžios laikas

15:30

Svarstomi klausimai

  1. 1
    Dėl Seimo dviejų alternatyvių nutarimų „Dėl Lietuvos Respublikos teritorijos bendrojo plano koncepcijos (valstybės teritorijos erdvinio vystymo krypčių ir teritorijos naudojimo funkcinių prioritetų) patvirtinimo“ projektų (TAP-19-1953(2) (19-12590(3)

    Pranešėjai

    aplinkos ministras - Kęstutis Mažeika

    Dalyviai

    patarėja - Edita Karaliūtė

  2. 2
    VESK pritarta be pastabų, siūloma klausimo nepristatyti - Dėl Lietuvos Respublikos pozicijų dėl klausimų, svarstomų 2019 m. gruodžio 5 d. Europos Sąjungos Ekonomikos ir finansų reikalų tarybos ir 2019 m. gruodžio 4 d. Euro grupės posėdžiuose (TAP-19-2004)

    Pranešėjai

    finansų ministras - Vilius Šapoka

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  3. 3
    VESK pritarta be pastabų, siūloma klausimo nepristatyti - Dėl Lietuvos Respublikos pozicijų dėl klausimų, svarstomų 2019 m. gruodžio 2-3 d. Europos Sąjungos Teisingumo ir vidaus reikalų tarybos posėdyje (TAP-19-2005), (TAP-19-2015)

    Pranešėjai

    teisingumo ministras - Elvinas Jankevičius, vidaus reikalų ministrė - Rita Tamašunienė

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  4. 4
    VESK pritarta be pastabų, siūloma klausimo nepristatyti - Dėl Lietuvos Respublikos pozicijų dėl klausimų, svarstomų 2019 m. gruodžio 2-4 d. Europos Sąjungos Transporto, telekomunikacijų ir energetikos tarybos posėdyje (TAP-19-2013), (TAP-19-2016)

    Pranešėjai

    susisiekimo ministras - Jaroslav Narkevič, energetikos ministras - Žygimantas Vaičiūnas

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  5. 5
    VESK pritarta be pastabų, siūloma klausimo nepristatyti - Dėl Lietuvos Respublikos pozicijų dėl klausimų, svarstomų 2019 m. lapkričio 28-29 d. Europos Sąjungos Konkurencingumo tarybos posėdyje (TAP-19-1996), (TAP-19-2009)

    Pranešėjai

    ekonomikos ir inovacijų ministras - Virginijus Sinkevičius, švietimo, mokslo ir sporto ministras - Algirdas Monkevičius

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  6. 6
    Dėl kompetencijų tinklo regionų socialinių ekonominių rodiklių analizei ir prognozavimui suformavimo

    Pranešėjai

    vidaus reikalų ministrė - Rita Tamašunienė

    Dalyviai

    grupės vadovė - Daiva Žaromskytė-Rastenė

  7. 7
    Dėl Regioninės plėtros įstatymo Nr. VIII-1889 pakeitimo įstatymo projekto ir su juo susijusių įstatymų projektų (TAP-19-1959) (19-8152(3)

    Pranešėjai

    vidaus reikalų ministrė - Rita Tamašunienė

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Nijolė Makštelienė