Lietuvos Respublikos Vyriausybės posėdis

Data

2019-04-17

Pradžios laikas

13:00

Svarstomi klausimai

  1. A dalis
  2. 1
    Dėl Akmenės laisvosios ekonominės zonos teritorijos įsisavinimo etapų nustatymo (TAP-19-423) (19-3740)

    Pranešėjai

    ekonomikos ir inovacijų ministras - Virginijus Sinkevičius

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  3. 2
    Dėl Vyriausybės 2005 m. balandžio 27 d. nutarimo Nr. 468 „Dėl asmenų turto ir pajamų lygių antrinei teisinei pagalbai gauti nustatymo“ pakeitimo (TAP-19-425(2) (19-976(3)

    Pranešėjai

    teisingumo ministras - Elvinas Jankevičius

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  4. 3
    Dėl įgaliojimų suteikimo įgyvendinant Šeimos kortelės įstatymą (TAP-19-492(2) (19-3983(2)

    Pranešėjai

    socialinės apsaugos ir darbo ministras - Linas Kukuraitis

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  5. 4
    Dėl valstybės įmonės Valstybinių miškų urėdijos patikėjimo teisės į valstybinės žemės sklypus pasibaigimo (TAP-19-486) (19-2989(2)

    Pranešėjai

    aplinkos ministras - Kęstutis Mažeika

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  6. 5
    Dėl Vyriausybės 2007 m. sausio 31 d. nutarimo Nr. 127 „Dėl atsiskaitymo už patiektą geriamąjį vandenį ir suteiktas nuotekų tvarkymo paslaugas tvarkos aprašo patvirtinimo“ ir 2007 m. sausio 31 d. nutarimo Nr. 126 „Dėl geriamojo vandens tiekimo ir (arba) nuotekų tvarkymo viešosios sutarties standartinių sąlygų aprašo patvirtinimo“ pakeitimų (TAP-19-409(3) (19-1980(4), (TAP-19-408(3) (19-1982(4)

    Pranešėjai

    aplinkos ministras - Kęstutis Mažeika

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  7. 6
    Dėl Vyriausybės 2009 m. sausio 28 d. nutarimo Nr. 49 „Dėl Lietuvos Respublikos pirmojo ir antrojo laipsnių valstybinių pensijų skyrimo komisijos prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos sudarymo“ pakeitimo ir 2007 m. kovo 14 d. nutarimo Nr. 255 „Dėl Lietuvos Respublikos pirmojo ir antrojo laipsnių valstybinių pensijų skyrimo ir mokėjimo nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo(TAP-19-487) (19-2278(2), (TAP-19-488) (19-2281(2)

    Pranešėjai

    socialinės apsaugos ir darbo ministras - Linas Kukuraitis

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  8. 7
    Dėl valstybės nekilnojamojo turto perdavimo pagal panaudos sutartį viešajai įstaigai Kauno įvairių tautų kultūrų centrui (TAP-19-480) (19-2260(2)

    Pranešėjai

    kultūros ministras - Mindaugas Kvietkauskas

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  9. 8
    Dėl nekilnojamojo turto perdavimo pagal panaudos sutartį Viešajai įstaigai Respublikinei Vilniaus psichiatrijos ligoninei (TAP-19-294(2) (18-2215(2)

    Pranešėjai

    sveikatos apsaugos ministras - Aurelijus Veryga

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  10. 9
    Dėl Vyriausybės 2014 m. spalio 3 d. nutarimo Nr. 1090 „Dėl 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos administravimo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo (TAP-19-251(3) (18-14301(4)

    Pranešėjai

    finansų ministras - Vilius Šapoka

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  11. 10
    Dėl nekilnojamojo turto perdavimo asociacijai pensininkų bendrijai „Panevėžio bočiai“ pagal panaudos sutartį ir 2014 m. liepos 2 d. nutarimo Nr. 619 „Dėl negyvenamųjų patalpų Panevėžyje, vasario 16-osios g. 60, perdavimo pagal panaudos sutartį“ pripažinimo netekusiu galios (TAP-19-497(2) (19-2035(3)

    Pranešėjai

    socialinės apsaugos ir darbo ministras - Linas Kukuraitis

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Nijolė Makštelienė

  12. 11
    Dėl Valstybės įmonės Ignalinos atominės elektrinės eksploatavimo nutraukimo fondo 2018 m. metinių ataskaitų rinkinio patvirtinimo (TAP-19-468) (19-3899)

    Pranešėjai

    energetikos ministras - Žygimantas Vaičiūnas

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  13. 12
    Dėl Vyriausybės 2009 m. gegužės 27 d. nutarimo Nr. 492 „Dėl Verkių regioninio parko ir jo zonų bei buferinės apsaugos zonos ribų plano patvirtinimo“ pakeitimo (TAP-19-426) (19-1970(2)

    Pranešėjai

    aplinkos ministras - Kęstutis Mažeika

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  14. 13
    Dėl Dvigubo apmokestinimo ginčų sprendimo įstatymo, Mokesčių administravimo įstatymo Nr. IX-2112 25, 87, 108, 118, 145, 156, 158 straipsnių ir priedo pakeitimo, Įstatymo papildymo 61-2 straipsniu įstatymo, Mokesčių administravimo įstatymo Nr. IX-2112 2, 38, 68, 87, 100, 132, 139, 140 straipsnių pakeitimo ir Įstatymo papildymo 40-1 straipsniu įstatymo Nr. XIII-1329 4 straipsnio pakeitimo įstatymo ir Administracinių nusižengimų kodekso 190 straipsnio pakeitimo įstatymo projektų (TAP-19-215(2) (18-13581(2)

    Pranešėjai

    finansų ministras - Vilius Šapoka

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  15. B dalis (plačiau pristatytini klausimai)
  16. 14
    Dėl Vidaus tarnybos statuto papildymo 70-1 straipsniu įstatymo projekto (TAP-19-405(2) (19-1947(3)

    Pranešėjai

    vidaus reikalų ministras - Eimutis Misiūnas

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  17. 15
    Dėl Elektros energetikos sistemos integracijos į Europos elektros energetikos sistemas įstatymo Nr. XI-2052, Elektros energetikos įstatymo Nr. VIII-1881 20, 67, 68, 71 ir 72 straipsnių ir Civilinio proceso kodekso 80 straipsnio pakeitimo įstatymo projektų (TAP-19-391(2) (19-4273)

    Pranešėjai

    energetikos ministras - Žygimantas Vaičiūnas

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  18. 16
    Dėl Pašto įstatymo Nr. VIII-1141 1, 19, 20, 23, 26, 27 straipsnių ir priedo pakeitimo įstatymo projekto (TAP-19-434) (19-3795)

    Pranešėjai

    susisiekimo ministras - Rokas Masiulis

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  19. 17
    Dėl Reglamentuojamų profesinių kvalifikacijų pripažinimo įstatymo Nr. X-1478 9 ir 21 straipsnių pakeitimo įstatymo projekto (TAP-19-481) (19-3078(2)

    Pranešėjai

    ekonomikos ir inovacijų ministras - Virginijus Sinkevičius

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  20. 18
    Siūloma klausimo nesvarstyti - Dėl Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo Nr. VIII-275 2, 7, 9, 10, 11, 19, 20, 25 straipsnių, priedo pakeitimo ir Įstatymo papildymo 25-1 straipsniu įstatymo projekto (TAP-19-163(2) (19-1211(2)

    Pranešėjai

    finansų ministras - Vilius Šapoka

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  21. 19
    Dėl Šilumos ūkio įstatymo Nr. IX-1565 2 ir 15 straipsnių pakeitimo įstatymo projekto Nr. XIIIP-1651(2) (TAP-19-410(2) (19-4327)

    Pranešėjai

    energetikos ministras - Žygimantas Vaičiūnas

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  22. 20
    Dėl Siūlymo pretenduoti į kitos švietimo įstaigos vadovo (išskyrus aukštosios mokyklos) pareigas teikimo buvusiam švietimo įstaigos vadovui tvarkos aprašo patvirtinimo (TAP-19-460(2) (18-4454)

    Pranešėjai

    švietimo, mokslo ir sporto ministras - Algirdas Monkevičius

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  23. 21
    Dėl Vyriausybės 2014 m. sausio 29 d. nutarimo Nr. 89 „Dėl Valstybei ar savivaldybei nuosavybės teise priklausančių viešosios įstaigos dalininko teisių pardavimo viešo aukciono būdu tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo (TAP-19-469) (19-929(3) ir protokolo projekto

    Pranešėjai

    ekonomikos ir inovacijų ministras - Virginijus Sinkevičius

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  24. 22
    Dėl Dariaus Karčinsko, Tomo Krušnos ir Simono Minkevičiaus kandidatūrų į Europos prokurorus teikimo Europos Sąjungos Tarybai (TAP-19-557) (19-4261)

    Pranešėjai

    teisingumo ministras - Elvinas Jankevičius

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  25. 23
    Dėl Nacionalinio oro taršos mažinimo plano patvirtinimo (TAP-19-309(2) (18-8959(4)

    Pranešėjai

    aplinkos ministras - Kęstutis Mažeika

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  26. 24
    Dėl Užsieniečių teisinės padėties Nr. IX-2206 pakeitimo įstatymo, Administracinių nusižengimų kodekso 542 straipsnio pakeitimo įstatymo, Civilinės būklės aktų registravimo įstatymo Nr. XII-2111 15 straipsnio pakeitimo įstatymo, Užimtumo įstatymo Nr. XII-2470 1, 56, 57, 58 straipsnių pakeitimo ir Įstatymo papildymo 30-1 straipsniu įstatymo, Išmokų vaikams įstatymo Nr. I-621 1, 2, 5, 6, 7, 9 ir 10 straipsnių pakeitimo įstatymo, Neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo Nr. I-2044 1 straipsnio pakeitimo įstatymo, Paramos mirties atveju įstatymo Nr. I-348 5 straipsnio pakeitimo įstatymo, Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo Nr. IX-1675 1 ir 2 straipsnių pakeitimo įstatymo, Šalpos pensijų įstatymo Nr. I-675 1 straipsnio pakeitimo įstatymo ir Tikslinių kompensacijų įstatymo Nr. XII-2507 1 straipsnio pakeitimo įstatymo projektų (TAP-18-2336(3) (18-12710(4)

    Pranešėjai

    vidaus reikalų ministras - Eimutis Misiūnas

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  27. 25
    Dėl Vyriausybės 2008 m. vasario 6 d. nutarimo Nr. 120 „Dėl delegavimo prioritetų ir preliminarių lėšų paskirstymo proporcijų nustatymo“ pakeitimo (TAP-19-449(2) (19-4297)

    Pranešėjai

    užsienio reikalų ministras - Linas Antanas Linkevičius

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  28. Papildomi klausimai
  29. 26
    Dėl lėšų skyrimo (TAP-19-587) (19-4388)

    Pranešėjai

    finansų ministras - Vilius Šapoka

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič