Lietuvos Respublikos Vyriausybės posėdis

Data

2019-04-30

Pradžios laikas

13:00

Svarstomi klausimai

  1. A dalis
  2. 1
    Dėl Lietuvos Respublikos gynybos patarėjo pavaduotojo Lietuvos nuolatinėje atstovybėje Europos Sąjungoje pareigybės įsteigimo (TAP-19-512) (19-2256(2)

    Pranešėjai

    krašto apsaugos ministras - Raimundas Karoblis

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  3. 2
    Dėl Vyriausybės 2001 m. kovo 14 d. nutarimo Nr. 291 „Dėl Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos nuostatų patvirtinimo“, 1998 m. liepos 23 d. nutarimo Nr. 921 „Dėl Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos nuostatų patvirtinimo“ ir 2010 m. kovo 24 d. nutarimo Nr. 330 „Dėl ministrams pavedamų valdymo sričių“ pakeitimo (TAP-19-556) (19-3802(2), (TAP-19-555) (19-3800(2), (TAP-19-554) (19-3801(2)

    Pranešėjai

    ekonomikos ir inovacijų ministras - Virginijus Sinkevičius

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  4. 3
    Dėl Tarnybinio paso įstatymo Nr. VIII-1527 pakeitimo įstatymo projekto (TAP-19-283(2) (19-1334(4)

    Pranešėjai

    vidaus reikalų ministras - Eimutis Misiūnas

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  5. 4
    Dėl Vyriausybės 2018 m. rugsėjo 12 d. nutarimo Nr. 918 „Dėl Lietuvos Respublikos radiacinės saugos įstatymo įgyvendinimo“ pakeitimo (TAP-19-523) (19-1167(2)

    Pranešėjai

    energetikos ministras - Žygimantas Vaičiūnas

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  6. 5
    Dėl Profesinių standartų rengimo, atnaujinimo ir tvirtinimo tvarkos aprašo patvirtinimo (TAP-19-276(3) (19-2181(3)

    Pranešėjai

    švietimo, mokslo ir sporto ministras - Algirdas Monkevičius

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  7. 6
    Dėl nekilnojamojo turto perdavimo Molėtų rajono savivaldybės nuosavybėn (TAP-19-571) (18-14658(2)

    Pranešėjai

    švietimo, mokslo ir sporto ministras - Algirdas Monkevičius

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  8. 7
    Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Akmenės laisvoji ekonominė zona“ valdybos nario skyrimo (TAP-19-553) (19-4229)

    Pranešėjai

    ekonomikos ir inovacijų ministras - Virginijus Sinkevičius

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  9. 8
    Dėl Valstybės tarnybos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos buhalterinės apskaitos tvarkymo centralizuotai (TAP-19-518) (19-4127)

    Pranešėjai

    vidaus reikalų ministras - Eimutis Misiūnas

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Nijolė Makštelienė

  10. B dalis (plačiau pristatytini klausimai)
  11. 9
    Dėl Lietuvos Respublikos dalyvavimo Švedijos ir Lietuvos bendradarbiavimo fondo veikloje ir įgaliojimų suteikimo N. Germanui (TAP-19-519) (19-4128)

    Pranešėjai

    užsienio reikalų ministras - Linas Antanas Linkevičius

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  12. 10
    Dėl Muitinės įstatymo Nr. IX-2183 papildymo 56-1 straipsniu įstatymo projekto (TAP-19-588) (19-4398)

    Pranešėjai

    finansų ministras - Vilius Šapoka

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  13. 11
    Dėl strateginių sporto šakų kriterijų 2019–2020 metams nustatymo ir kitų susijusių teisės aktų projektų (TAP-19-459(2) (19-95(3), (TAP-18-2212(3) (18-14459(3), (TAP-19-454(2) (19-97(3), (TAP-19-453(2) (19-93(3), (TAP-19-452(2) (19-94(3), (TAP-19-451(2) (19-96(3), (TAP-19-450(2) (19-92(3)

    Pranešėjai

    švietimo, mokslo ir sporto ministras - Algirdas Monkevičius

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  14. 12
    Dėl Vyriausybės 2010 m. gruodžio 8 d. nutarimo Nr. 1743 „Dėl Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos administracijos struktūros patvirtinimo“ ir 2000 m. birželio 28 d. nutarimas Nr. 744 „Dėl Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo (TAP-19-200(3) (19-134(5), (TAP-19-199(3) (19-133(5)

    Pranešėjai

    žemės ūkio ministras - Giedrius Surplys

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  15. 13
    Dėl sutikimo reorganizuoti viešąsias įstaigas Aukštadvario žemės ūkio mokyklą, Anykščių technologijos mokyklą, Simno žemės ūkio mokyklą, Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklą, Klaipėdos laivininkų mokyklą, Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokyklą ir Žeimelio technologijų ir paslaugų mokyklą (TAP-19-595(2) (19-4463(2), (TAP-19-594(2) (19-4461(2), (TAP-19-593(2) (19-4460(2), (TAP-19-592(2) (19-4462(2), (TAP-19-591(2) (19-4457(2), (TAP-19-590(2) (19-4459(2)

    Pranešėjai

    švietimo, mokslo ir sporto ministras - Algirdas Monkevičius

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  16. 14
    Dėl Lietuvos Respublikos įstatymo "Dėl užsieniečių teisinės padėties" Nr. IX-2206 1, 2, 142 straipsnių pakeitimo ir Įstatymo papildymo X-1 skyriumi įstatymo projekto (TAP-19-220(2) (18-13047(3)

    Pranešėjai

    vidaus reikalų ministras - Eimutis Misiūnas

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Nijolė Makštelienė

  17. 15
    Dėl valstybės perskolinamos paskolos valstybės investicijų projektui, bendrai finansuojamam iš Europos Sąjungos fondų lėšų, finansuoti suteikimo (TAP-19-582) (19-4326)

    Pranešėjai

    finansų ministras - Vilius Šapoka

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  18. 16
    Dėl 2019 metų nacionalinės reformų darbotvarkės patvirtinimo (TAP-19-437) (19-3797(2)

    Pranešėjai

    ekonomikos ir inovacijų ministras - Virginijus Sinkevičius

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  19. 17
    Dėl įgaliojimų derėtis su profesinių sąjungų organizacijomis dėl Lietuvos švietimo ir mokslo šakos kolektyvinės sutarties (TAP-19-628) (19-4683)

    Pranešėjai

    švietimo, mokslo ir sporto ministras - Algirdas Monkevičius

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  20. Papildomi klausimai
  21. 18
    Dėl sutikimo reorganizuoti Ugdymo plėtotės centrą, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centrą, Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centrą, Nacionalinį egzaminų centrą, Švietimo informacinių technologijų centrą ir Nacionalinę mokyklų vertinimo agentūrą, Lietuvos Broniaus Oškinio vaikų aviacijos mokyklą ir viešosios įstaigos „Vaikų poilsis“ likvidavimo (TAP-19-614(2) (19-4950), (TAP-19-613(2) (19-4949), (TAP-19-612(3) (19-5100)

    Pranešėjai

    švietimo, mokslo ir sporto ministras - Algirdas Monkevičius

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė