Lietuvos Respublikos Vyriausybės posėdis

Data

2019-09-18

Pradžios laikas

13:00

Svarstomi klausimai

  1. A dalis
  2. 1
    Dėl Vyriausybės atstovų pavadavimo (TAP-19-1466) (19-10633)

    Pranešėjai

    Ministras Pirmininkas - Saulius Skvernelis

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  3. 2
    Dėl valstybinės miškų ūkio paskirties žemės sklypų perdavimo patikėjimo teise valstybės įmonei Valstybinių miškų urėdijai (TAP-19-1394) (19-8932(2)

    Pranešėjai

    aplinkos ministras - Kęstutis Mažeika

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  4. 3
    Dėl Įgyvendinant 2014–2020 metų finansines priemones grįžusių ir grįšiančių lėšų panaudojimo tvarkos aprašo patvirtinimo (TAP-19-1198(2) (19-7645(3)

    Pranešėjai

    finansų ministras - Vilius Šapoka

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  5. 4
    Dėl Vyriausybės 2002 m. vasario 15 d. nutarimo Nr. 235 „Dėl įgaliojimų suteikimo įgyvendinant Lietuvos Respublikos akcizų įstatymo nuostatas“ pakeitimo ir Vyriausybės 2002 m. birželio 4 d. nutarimo Nr. 821 „Dėl akcizų įstatymo nuostatų įgyvendinimo“ pakeitimo (TAP-19-1433) (19-9151(2), (TAP-19-1432) (19-9150(2)

    Pranešėjai

    finansų ministras - Vilius Šapoka

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  6. 5
    Dėl nekilnojamojo turto perdavimo pagal valstybės turto patikėjimo sutartį viešajai įstaigai Ukmergės technologijų ir verslo mokyklai ir valstybės turto investavimo bei savininko kapitalo didinimo (TAP-19-1415(2) (19-10222(2)

    Pranešėjai

    švietimo, mokslo ir sporto ministras - Algirdas Monkevičius

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  7. 6
    Dėl nekilnojamojo turto perdavimo pagal valstybės turto patikėjimo sutartį Viešajai įstaigai Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokyklai ir valstybės turto investavimo bei dalininko kapitalo didinimo (TAP-19-1397) (19-9363(2)

    Pranešėjai

    švietimo, mokslo ir sporto ministras - Algirdas Monkevičius

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  8. 7
    Dėl ilgalaikio materialiojo turto perdavimo Šiaulių miesto savivaldybės nuosavybėn (TAP-19-1406) (19-9041(2)

    Pranešėjai

    švietimo, mokslo ir sporto ministras - Algirdas Monkevičius

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  9. 8
    Dėl ilgalaikio materialiojo turto perdavimo Anykščių rajono savivaldybės nuosavybėn (TAP-19-1429) (19-9398(2)

    Pranešėjai

    švietimo, mokslo ir sporto ministras - Algirdas Monkevičius

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  10. 9
    Dėl Vyriausybės 2014 m. spalio 15 d. nutarimo Nr. 1102 „Dėl Europos infrastruktūros tinklų priemonės įgyvendinimo Lietuvos Respublikoje“ pakeitimo (TAP-19-1370) (19-4324(2)

    Pranešėjai

    energetikos ministras - Žygimantas Vaičiūnas

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  11. 10
    Dėl Pirmojo laipsnio valstybinės pensijos skyrimo (TAP-19-1453) (19-10431)

    Pranešėjai

    socialinės apsaugos ir darbo ministras - Linas Kukuraitis

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  12. 11
    Dėl įgaliojimų suteikimo įgyvendinant Lietuvos Respublikos dvigubo apmokestinimo ginčų sprendimo įstatymą (TAP-19-1425) (19-9318(2)

    Pranešėjai

    finansų ministras - Vilius Šapoka

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  13. 12
    Dėl Vyriausybės 2008 m. balandžio 24 d. nutarimo Nr. 358 „Dėl Ministerijų, Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos, Vyriausybės įstaigų ir įstaigų prie ministerijų, kitų valstybės institucijų ir įstaigų sąrašo pagal grupes patvirtinimo" pakeitimo ir Vyriausybės 2019 m. rugpjūčio 21 d. nutarimo Nr. 864 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2008 m. balandžio 24 d. nutarimo Nr. 358 „Dėl Ministerijų, Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos, Vyriausybės įstaigų ir įstaigų prie ministerijų, kitų valstybės institucijų ir įstaigų sąrašo pagal grupes patvirtinimo“ pakeitimo“ pripažinimo netekusiu galios (TAP-19-1456(2) (19-10532(2), (TAP-19-1455(2) (19-10533(2)

    Pranešėjai

    socialinės apsaugos ir darbo ministras - Linas Kukuraitis

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  14. B dalis (plačiau pristatytini klausimai)
  15. 13
    Dėl A. Cechanavičiaus paskyrimo Vyriausybės atstovu (TAP-19-1467) (19-10634)

    Pranešėjai

    Ministras Pirmininkas - Saulius Skvernelis

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  16. 14
    Dėl Vyriausybės 2007 m. spalio 31 d. nutarimo Nr. 1190 „Dėl Valstybės teikiamos dalinės finansinės paramos kultūriniams, visuomenės informavimo saugumo, medijų raštingumo ugdymo ir šviečiamiesiems projektams pagal spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondui pateiktas paraiškas bendrųjų konkursų nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo (TAP-19-1344(2) (19-8790(3)

    Pranešėjai

    kultūros ministras - Mindaugas Kvietkauskas

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  17. 15
    Siūloma klausimo nesvarstyti - Dėl Vyriausybės 2006 m. sausio 30 d. nutarimo Nr. 92 „Dėl Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo ir Lietuvos Respublikos pirkimų, atliekamų vandentvarkos, energetikos, transporto ar pašto paslaugų srities perkančiųjų subjektų, įstatymo įgyvendinimo“ pakeitimo (TAP-19-1267) (19-8382(2)

    Pranešėjai

    ekonomikos ir inovacijų ministras - Virginijus Sinkevičius

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  18. 16
    Siūloma klausimo nesvarstyti - Dėl Vyriausybės 2015 m. liepos 1 d. nutarimo Nr. 709 „Dėl Ikiprekybinių pirkimų vykdymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo (TAP-19-1212) (19-8733)

    Pranešėjai

    ekonomikos ir inovacijų ministras - Virginijus Sinkevičius

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  19. 17
    Dėl įgaliojimų suteikimo įgyvendinant Tarnybinio paso įstatymą ir Vyriausybės 2003 m. rugpjūčio 28 d. nutarimo Nr. 1099 „Dėl pareigybių, kurias einantiems asmenims gali būti išduodamas tarnybinis pasas, sąrašo nustatymo“ pripažinimo netekusiu galios (TAP-19-1414(2) (19-10221(2), (TAP-19-1413(2) (19-10220(2)

    Pranešėjai

    vidaus reikalų ministrė - Rita Tamašunienė

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  20. 18
    Dėl Įspėjimų ir baudų už Reklamos įstatymo pažeidimus skyrimo tvarkos aprašo patvirtinimo (TAP-19-1395) (19-9131(2)

    Pranešėjai

    ekonomikos ir inovacijų ministras - Virginijus Sinkevičius

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  21. 19
    Dėl Įspėjimų ir baudų už Lietuvos Respublikos nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymo pažeidimus skyrimo tvarkos aprašo patvirtinimo (TAP-19-1368(2) (19-9179(3)

    Pranešėjai

    teisingumo ministras - Elvinas Jankevičius

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  22. 20
    Dėl įgaliojimų suteikimo Irmai Gudžiūnaitei (TAP-19-1404) (19-9252(2)

    Pranešėjai

    teisingumo ministras - Elvinas Jankevičius

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  23. 21
    Dėl Vyriausybės 2018 m. gruodžio 12 d. nutarimo Nr. 1298 „Dėl Valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, pareigybių poreikio nustatymo kriterijų aprašo ir Didžiausio leistino valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis ir gaunančių darbo užmokestį iš valstybės biudžeto ir valstybės pinigų fondų, pareigybių skaičiaus sąrašo patvirtinimo“ pakeitimo (TAP-19-1446) (19-10409)

    Pranešėjai

    vidaus reikalų ministrė - Rita Tamašunienė

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė

  24. 22
    Dėl J. Bagužio peticijoje išdėstytų reikalavimų ir siūlymų (TAP-19-1383(2) (19-10869)

    Pranešėjai

    aplinkos ministras - Kęstutis Mažeika

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Edita Karaliūtė