Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Lietuvos Respublikos Vyriausybės posėdis

Data

2020-02-12

Pradžios laikas

13:00

Svarstomi klausimai

  1. A dalis
  2. 1
    Dėl Vyriausybės 2006 m. spalio 30 d. nutarimo Nr. 1086 „Dėl Kultūrinių draustinių nuostatų patvirtinimo“ pripažinimo netekusiu galios (TAP-20-76) (19-15744(2)

    Pranešėjai

    kultūros ministras - Mindaugas Kvietkauskas

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  3. 2
    Dėl nekilnojamojo turto perdavimo pagal valstybės turto patikėjimo sutartį viešajai įstaigai Panevėžio darbo rinkos mokymo centrui (TAP-20-58) (19-10240(2)

    Pranešėjai

    švietimo, mokslo ir sporto ministras - Algirdas Monkevičius

    Dalyviai

    patarėja - Edita Karaliūtė

  4. 3
    Dėl Vyriausybės 2002 m. rugpjūčio 27 d. nutarimo Nr. 1351 „Dėl Lietuvos Respublikos žemės ūkio ir kaimo verslo registro įsteigimo ir jo nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo (TAP-20-89(2) (19-14362(3)

    Pranešėjai

    žemės ūkio ministras - Andrius Palionis

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  5. 4
    Dėl Veterinarijos įstatymo Nr. I-2110 2, 6, 7, 14, 15, 16 ir 19 straipsnių, antrojo skirsnio pavadinimo pakeitimo, Įstatymo papildymo 21 straipsniu ir priedo pakeitimo įstatymo projekto, Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo Nr. VIII-500 2, 3, 4, 8, 20 ir 21 straipsnių ir priedo pakeitimo įstatymo, Administracinių nusižengimų kodekso 343, 344 ir 589 straipsnių ir priedo pakeitimo įstatymo ir Pašarų įstatymo Nr. VIII-1610 pakeitimo įstatymo projektų (TAP-19-1948(2) (19-11145(3)

    Pranešėjai

    žemės ūkio ministras - Andrius Palionis

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  6. 5
    Dėl Vyriausybės 2004 m. birželio 28 d. nutarimo Nr. 801 „Dėl Išmokų vaikams skyrimo ir mokėjimo nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo (TAP-20-83(2) (19-15752(3)

    Pranešėjai

    socialinės apsaugos ir darbo ministras - Linas Kukuraitis

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Nijolė Makštelienė

  7. 6
    Dėl valstybės turto investavimo ir akcinės bendrovės „Klaipėdos nafta“ įstatinio kapitalo didinimo (TAP-20-23(2) (19-13017(2)

    Pranešėjai

    energetikos ministras - Žygimantas Vaičiūnas

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  8. 7
    Dėl savivaldybės turto perėmimo valstybės nuosavybėn ir valstybės nekilnojamojo turto perdavimo valstybės įmonei turto bankui patikėjimo teise valdyti, naudoti ir disponuoti juo (TAP-20-35) (19-15567(2)

    Pranešėjai

    finansų ministras - Vilius Šapoka

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  9. 8
    Dėl Tauragės rajono savivaldybės gyvenamosios vietovės nustatymo ir kai kurių gyvenamųjų vietovių teritorijų ribų pakeitimo (TAP-20-75) (19-15733(2)

    Pranešėjai

    vidaus reikalų ministrė - Rita Tamašunienė

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Nijolė Makštelienė

  10. 9
    Dėl nekilnojamojo turto perdavimo pagal valstybės turto patikėjimo sutartį viešajai įstaigai Alytaus profesinio rengimo centrui (TAP-20-101) (20-959)

    Pranešėjai

    švietimo, mokslo ir sporto ministras - Algirdas Monkevičius

    Dalyviai

    patarėja - Edita Karaliūtė

  11. 10
    Dėl Reglamentuojamų profesinių kvalifikacijų pripažinimo įstatymo Nr. X-1478 9, 58, 59 straipsnių, 6 priedo pakeitimo ir įstatymo papildymo 3-1 straipsniu įstatymo ir Teisėkūros pagrindų įstatymo Nr. XI-2220 15, 16 straipsnių pakeitimo ir 16-1 straipsnio pripažinimo netekusiu galios įstatymo projektų (TAP-20-11(3) (19-14339(4)

    Pranešėjai

    energetikos ministras, laikinai einantis ekonomikos ir inovacijų ministro pareigas - Žygimantas Vaičiūnas

    Dalyviai

    patarėja - Edita Karaliūtė

  12. 11
    Dėl Vyriausybės 2019 m. gruodžio 18 d. nutarimo Nr. 1313 „Dėl nekilnojamojo turto ir ilgalaikio materialiojo turto perdavimo pagal valstybės turto patikėjimo sutartį Viešajai įstaigai Panevėžio profesinio rengimo centrui ir valstybės turto investavimo bei dalininko kapitalo didinimo“ pakeitimo (TAP-20-93) (20-947)

    Pranešėjai

    švietimo, mokslo ir sporto ministras - Algirdas Monkevičius

    Dalyviai

    patarėja - Edita Karaliūtė

  13. 12
    Dėl Lietuvos Respublikos nepaprastosios ir įgaliotosios ambasadorės Kroatijos Respublikoje Jūratės Raguckienės skyrimo Lietuvos Respublikos nepaprastąja ir įgaliotąja ambasadore Juodkalnijai ir Šiaurės Makedonijos Respublikai (TAP-20-86) (20-778)

    Pranešėjai

    užsienio reikalų ministras - Linas Antanas Linkevičius

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  14. 13
    Dėl nekilnojamojo turto perdavimo pagal panaudos sutartį Lietuvos beisbolo asociacijai (TAP-20-36) (20-245)

    Pranešėjai

    švietimo, mokslo ir sporto ministras - Algirdas Monkevičius

    Dalyviai

    patarėja - Edita Karaliūtė

  15. 14
    Dėl nekilnojamojo turto perdavimo Plungės rajono savivaldybės nuosavybėn (TAP-20-88) (20-815)

    Pranešėjai

    žemės ūkio ministras - Andrius Palionis

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  16. B dalis (plačiau pristatytini klausimai)
  17. 15
    Dėl Sprendimų dėl buvusių sodybų atstatymo valstybiniuose gamtiniuose ir kompleksiniuose draustiniuose ir valstybiniuose parkuose priėmimo tvarkos aprašo patvirtinimo ir Vyriausybės 2011 m. rugsėjo 28 d. nutarimo Nr. 1131 „Dėl Miško žemės pavertimo kitomis naudmenomis ir kompensavimo už miško žemės pavertimą kitomis naudmenomis tvarkos aprašo patvirtinimo ir kai kurių Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimų pripažinimo netekusiais galios“ pakeitimo (TAP-19-1190(3) (18-11793(5), (TAP-18-43(4) (17-9104(8)

    Pranešėjai

    aplinkos ministras - Kęstutis Mažeika

    Dalyviai

    patarėja - Edita Karaliūtė

  18. 16
    Dėl Vyriausybės kultūros ir meno premijų skyrimo (TAP-20-107) (20-1084)

    Pranešėjai

    kultūros ministras - Mindaugas Kvietkauskas

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  19. 17
    Dėl Vyriausybės 2017 m. kovo 1 d. nutarimo Nr. 150 „Dėl kai kurių Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimų pripažinimo netekusiais galios“ pakeitimo (TAP-20-123) (20-1175)

    Pranešėjai

    švietimo, mokslo ir sporto ministras - Algirdas Monkevičius

    Dalyviai

    patarėja - Edita Karaliūtė

  20. 18
    Dėl Vyriausybės 2017 m. lapkričio 22 d. nutarimo Nr. 947 „Dėl Valstybinių universitetų tinklo optimizavimo plano įgyvendinimo priemonių patvirtinimo“ pakeitimo (TAP-20-80) (19-15652(2)

    Pranešėjai

    švietimo, mokslo ir sporto ministras - Algirdas Monkevičius

    Dalyviai

    patarėja - Edita Karaliūtė

  21. 19
    Dėl įgaliojimų derėtis su profesinių sąjungų organizacijomis dėl 2021 metų nacionalinės kolektyvinės sutarties parengimo (TAP-20-127) (20-1187)

    Pranešėjai

    socialinės apsaugos ir darbo ministras - Linas Kukuraitis

    Dalyviai

    vyriausioji specialistė - Nijolė Makštelienė

  22. 20
    Dėl Vyriausybės 2001 m. gruodžio 14 d. nutarimo Nr. 1524 „Dėl valstybės ilgalaikio materialiojo turto nuomos“ pakeitimo (TAP-20-6(2) (19-12778(3)

    Pranešėjai

    finansų ministras - Vilius Šapoka

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  23. 21
    Dėl Žmonių palaikų laidojimo įstatymo Nr. X-1404 28 straipsnio pakeitimo įstatymo projekto Nr. XIIIP-3796 (TAP-20-49(2) (19-15340(3)

    Pranešėjai

    aplinkos ministras - Kęstutis Mažeika

    Dalyviai

    patarėja - Edita Karaliūtė

  24. 22
    Dėl Vyriausybės 2009 m. gruodžio 23 d. nutarimo Nr. 1752 „Dėl Asmenų, vykdančių ar vykstančių vykdyti lituanistinį švietimą užsienyje, rėmimo ir skatinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo (TAP-20-50(2) (20-1471)

    Pranešėjai

    švietimo, mokslo ir sporto ministras - Algirdas Monkevičius

    Dalyviai

    patarėja - Edita Karaliūtė

  25. 23
    Dėl 2020 metų Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto patvirtintų asignavimų paskirstymo pagal programas (TAP-20-126) (20-1181)

    Pranešėjai

    finansų ministras - Vilius Šapoka

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  26. 24
    Dėl Vyriausybės 2017 m. kovo 1 d. nutarimo Nr. 149 „Dėl Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų įstatymo įgyvendinimo“ pakeitimo (TAP-19-1216(2) (20-625)

    Pranešėjai

    švietimo, mokslo ir sporto ministras - Algirdas Monkevičius

    Dalyviai

    patarėja - Edita Karaliūtė

  27. 25
    Dėl Baltijos kelio pavadinimo suteikimo valstybinės reikšmės magistralinio kelio A2 Vilnius–Panevėžys ruožui nuo 9,28 iki 132,55 km ir kelio A10 Panevėžys–Pasvalys–Ryga ruožui nuo 4,57 iki 66,09 km (TAP-20-104) (20-1005)

    Pranešėjai

    susisiekimo ministras - Jaroslav Narkevič

    Dalyviai

    patarėja - Edita Karaliūtė

  28. 26
    Dėl Vyriausybės 2019 m. birželio 26 d. nutarimo Nr. 624 „Dėl administracinės paskirties valstybės nekilnojamojo turto ir žemės sklypų perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti centralizuotai“ pakeitimo (TAP-20-135) (20-1264)

    Pranešėjai

    finansų ministras - Vilius Šapoka

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  29. 27
    Dėl Vyriausybės 2014 m. spalio 28 d. nutarimo Nr. 1178 „Dėl Valstybės ir savivaldybių nekilnojamųjų daiktų pardavimo viešame aukcione tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo (TAP-19-2137(2)(20-1203)

    Pranešėjai

    finansų ministras - Vilius Šapoka

    Dalyviai

    vyriausiasis specialistas - Piotr Gerasimovič

  30. 28
    Dėl Seimo VIII (pavasario) sesijos darbų programos (TAP-20-189) (20-1745)

    Pranešėjai

    Ministras Pirmininkas - Saulius Skvernelis

    Dalyviai

    grupės vadovė - Daiva Žaromskytė-Rastenė, vyriausioji specialistė - Nijolė Makštelienė