Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Dėl balsavimo užsienyje

Tie Lietuvos piliečiai, kurie gyvena užsienyje ar užsienyje lankysis gegužės 12 dieną, kai vyks privalomasis referendumas dėl Lietuvos Respublikos pilietybės išsaugojimo, kviečiami prisijungti prie rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninės registracijos sistemos adresu www.rinkejopuslapis.lt ir pateikti rinkėjo registracijos prašymą.

Rinkėjo registracijos prašyme prašoma nurodyti, kokiu būdu pageidaujama balsuoti 2019 m. gegužės 12 d. privalomajame referendume dėl Lietuvos Respublikos pilietybės išsaugojimo:

  • paštu, nurodant gyvenamosios vietos adresą užsienio valstybėje;
  • ar asmeniškai atvykstant balsuoti į atitinkamą Lietuvos Respublikos diplomatinę atstovybę ar konsulinę įstaigą nustatytomis dienomis ir nustatytu laiku.

Visi rinkėjai, pageidaujantys balsuoti užsienyje, turi registruotis iš naujo – net ir tie rinkėjai, kurie nuolat gyvena užsienyje ir jau buvo įtraukti į užsienyje balsuojančių rinkėjų sąrašus praėjusiuose rinkimuose ar referendumuose.

Platesnę informaciją galite rasti:

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-26