BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Partneriai ir kontaktai

Partneriai Kontaktai    
Linas Vingelis Lietuvos įvaizdžio grupės projektų vadovas

+370 706 63869

linas.vingelis@lrv.lt

Asta Sakalauskaitė Komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamento Kultūrinės diplomatijos skyriaus atašė

+370 70652724

Asta.Sakalauskaite@urm.lt

Dainius Junevičius Ambasadorius ypatingiems pavedimams

+370 70652516

Dainius.Junevicius@urm.lt

Faina Kukliansky Pirmininkė

+370 52613003

info@lzb.lt

Vida Gražienė Kultūrinės edukacijos politikos grupės vedėja

+370 60942398

Vida.Graziene@lrkm.lt

Rimantas Jokimaitis Bendrojo ugdymo departamento Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vyriausiasis specialistas

+370 52191147

Rimantas.Jokimaitis@smm.lt

Kamilė Rupeikaitė Direktorė

+370 52313178

Kamile.Rupeikaite@jmuseum.lt

Danutė Selčinskaja Žydų gelbėtojų atminimo įamžinimo skyriaus vedėja

+370 52615729

Danute.Selcinskaja@jmuseum.lt

Jolanta Budriūnienė Dokumentinio paveldo tyrimų departamento direktorė

+370 52398637

Jolanta.Budriuniene@lnb.lt

Larisa Lempertienė Dokumentinio paveldo tyrimų departamento Judaikos skyriaus vadovė

+370 52398699

Larisa.Lempertiene@lnb.lt

Ronaldas Račinskas Vadovas

+370 70663803

Ronaldas.Racinskas@lrv.lt

Ingrida Vilkienė Vadovo pavaduotoja, švietimo programų koordinatorė

+370 70663818

Ingrida.Vilkiene@lrv.lt

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-26