BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Žurnalistų akreditacija

Kvietimai teikti anketas ilgalaikei akreditacijai Vyriausybės kanceliarijoje skelbiami du kartus per metus – gegužės ir gruodžio mėnesiais. Šiuo metu prašymų registracija nuolatinei akreditacijai Vyriausybėje 2021 metams nevyksta.

Norėdami gauti vienos dienos leidimą įeiti į Vyriausybės rūmus, kreipkitės į Vyriausybės kanceliarijos Ryšių su visuomene skyrių el. p. spauda@lrv.lt .

SVARBU: jeigu išeinate iš darbo, turimą akreditacijos kortelę būtina grąžinti. Kortelę galite grąžinti Vyriausybės kanceliarijos Ryšių su visuomene skyriui. Taip pat prašome informuoti, jeigu keičiate darbovietę.

Su Viešosios informacijos rengėjų ir (ar) skleidėjų atstovų akreditavimo Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijoje tvarkos aprašu galite susipažinti čia.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-07-13