BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


header image

Ateitį kurkime šiandien

Valstybės ateities vizija „Lietuva 2050“ – tai ilgesnės negu 20 metų perspektyvos dokumentas, kuriame bendros kūrybos būdu kartu su ekspertais, piliečiais ir kitais bendrakūrėjais nustatoma Lietuvos ateities vizija, jai įgyvendinti reikalingos strateginės ambicijos ir poveikio rodikliai, rodantys siekiamus socialinės, ekonominės ir aplinkos būklės pokyčius šalies mastu. 

Rūpinamės dokumento prieinamumu ir siekiame, kad visos grupės įsitrauktų ir susipažintų su vizija „Lietuva 2050“: dokumento trumpoji ir pilnoji versijos yra pritaikytos akliesiems bei silpnaregiams. Sekdami kitų ES šalių praktika ir norėdami užtikrinti visiems Lietuvos gyventojams, tarp jų ir negalią turintiesiems, teisę susipažinti su juos liečiančiais dokumentais, esame parengę:

Ateities įžvalgomis pagrįsta Lietuvos ateities vizija leidžia drąsiau mąstyti apie norimą ateitį ir geriau pasirengti galimiems iššūkiams bei galimybėms. Taip Lietuva gali tapti dar atsparesnė, o jos gyventojai, institucijos, verslas ir nevyriausybinės organizacijos įgyti papildomos motyvacijos imtis tam reikalingų pokyčių jau dabar.

„Lietuva 2050“ rengia Vyriausybės kanceliarija, bendradarbiaudama su Vyriausybės strateginės analizės centru (STRATA), Vilniaus universitetu ir Seimo Ateities komitetu. „Lietuva 2050“ kuriama vadovaujantis Strateginio valdymo įstatymu ir Strateginio valdymo metodika, kurie įpareigoja Valstybės pažangos strategiją rengti vadovaujantis naujausiais prognozavimo metodais ir ateities vertinimo principu.

Įgyvendinama vykdant projektą „Įrodymais grįsto valdymo kompetencijų centro įkūrimas, Nr. 10.1.1-ESFA-V-912-01-0025“, kuris finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.


Sekite naujienas mūsų feisbuko paskyroje

Užsiprenumeruokite „Lietuva 2050“ naujienlaiškį

Keturi galimi Lietuvos ateities scenarijai