Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


A. Kubilius: tikiu, kad nugalės bendros atsakomybės koalicija

Data

2011 12 13

Įvertinimas
0

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius tiki, kad tvirtindamos kitų metų biudžetą visos Seimo partijos sėkmingai išlaikys atsakomybės egzaminą. „Šiandien yra tas metas, kai visos partijos gali būti koalicijoje su Lietuva, o ne tik su savo partinėm idėjom“, – interviu Lietuvos radijui sakė Premjeras.

„Kitų metų biudžetas yra viso Seimo, visų partijų atsakomybės egzaminas, ir taip reikia jį matyti. Šiandiena yra tas metas, kai visos partijos gali būti koalicijoje su Lietuva, o ne tik su savo partinėm idėjom. Manyčiau, kad tikrai partijoms užteks atsakomybės neužsižaisti trumparegiškais partiniais ar opoziciniais žaidimais svarstant tokius pamatinius dalykus, kur neatsargi klaida gali labai brangiai kainuoti visų pirma Lietuvos žmonėms“, – pažymėjo Vyriausybės vadovas. Atsakydamas į klausimą apie galimą bendradarbiavimą su kitomis politinėmis partijomis, Premjeras A. Kubilius išreiškė įsitikinimą, kad nugalės bendra atsakomybė.

„Aš galiu kalbėti apie atsakomybės koaliciją. Aš tikiu, kad visiems dabartinės koalicijos partneriams užteks atsakomybės už Lietuvos finansus, už stabilumą, už galimybę praeiti per sudėtingą išmėginimą su mažiausiais nuostoliais rūpinantis, visų pirma, Lietuvos žmonėms, o ne vien tik kokiais nors partiniais dalykais, kad tos atsakomybės tikrai šiai koalicijai užteks, kad ji galėtų drąsiai vadintis bendros atsakomybės koalicija“, – sakė Premjeras.