BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aktyvių Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų pagerbimas

Data

2007 12 17

Įvertinimas
0

Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas 2007 m. gruodžio 19 d. 11 val. Vyriausybės rūmuose (Gedimino pr. 11, Vilniuje) pagerbs aktyvius Lietuvos aukštųjų mokyklų studentus, kurie 2007 metais pasiekė Lietuvai svarių laimėjimų mokslo, meno ar kitoje su būsimąja profesija susijusioje srityje, tapo prizininkais Respublikos ir tarptautiniuose konkursuose, olimpiadose, festivaliuose ir kituose renginiuose.
Iškilmingame renginyje taip pat dalyvaus Lietuvos universitetų rektoriai, prorektoriai, senatų pirmininkai, Lietuvos kolegijų direktoriai, akademinių tarybų pirmininkai, Lietuvos mokslo akademijos prezidentas, Lietuvos mokslo tarybos pirmininkas, Lietuvos mokslo institutų direktoriai, Lietuvos mokslo ir studijų fondo direktorius, Lietuvos studentų sąjungos prezidentas, Lietuvos studentų atstovybių sąjungos prezidentas.
Ministras Pirmininkas padėkos raštais ir asmeninėmis dovanomis apdovanos 250 Lietuvos valstybinių ir nevalstybinių aukštųjų mokyklų studentų už aktyvumą, kūrybingumą, pasiektus svarius laimėjimus, džiuginančius aukštąją mokyklą ir visą Lietuvą.

Lietuvos universitetų studentų sąrašas

Lietuvos kolegijų studentų sąrašas