BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Bus ratifikuojami tarptautiniai susitarimai

Data

2003 12 17

Įvertinimas
0
Prezidentas paprašytas pateikti Seimui ratifikuoti Konvenciją dėl Europos Bendrijų finansinių interesų apsaugos, priimtą 1996 m. rugsėjo 27 d. Dubline ir su ja susijusius Protokolus.
Ši Konvencija skiriama kovai su organizuotu nusikalstamumu, sukčiavimu bei korupcija ir siekiama apsaugoti Europos Bendrijos finansinius interesus.
Prezidentas paprašytas pateikti Seimui ratifikuoti Konvenciją dėl Europos Sąjungos valstybių narių savitarpio pagalbos baudžiamosiose bylose, kuri priimta Briuselyje 2000 m. gegužės 29 d. ir atitinkamą Protokolą. Taip pat prašoma pateikti ratifikavimui su Konvencija susijusį antrąjį papildomą Protokolą, priimtą Strasbūre 2001 m. lapkričio 8 d.
Prezidentas paprašytas pateikti Seimui ratifikuoti Lietuvos ir Europos Sąjungos susitarimą dėl Lietuvos Respublikos dalyvavimo ES vadovaujamose pajėgose buvusioje Jugoslavijos Respublikoje Makedonijoje. Sutartyje apibrėžiamas operacijoje dalyvaujančių Lietuvos karių statusas, vadovavimo tvarka, finansiniai aspektai.

2003-12-17