BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Darbo grupė nutars, kokius žodžius iškalti monumente „Vienybės medis“

Data

2008 12 29

Įvertinimas
0
Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus potvarkiu sudaryta darbo grupė, kuriai, atsižvelgiant į skulptoriaus Tado Gutausko kreipimąsi ir Lietuvos kultūros ir meno tarybos posėdžio sprendimą, pavesta pateikti Lietuvos vardo minėjimo tūkstantmečio valstybinei komisijai pasiūlymus dėl įrašų, kuriuos būtų tikslinga iškalti Tado Gutausko monumente „Vienybės medis“.
Darbo grupei, kurios sudėtyje aukštųjų mokyklų, kultūros ir meno atstovai, vadovaus kultūros ministerijos viceministras Juozas Širvinskas. Pasiūlymus, jų atrankos kriterijus ir būdus komisija turės pateikti iki 2009 sausio 15 dienos.
Monumentas „Vienybės medis“- vienas iš svarbiausių Tūkstantmečio minėjimo akcentų, jis bus pastatytas Vilniaus Vingio parke.

2008-12-29