BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Darbo grupė pradeda operatyviai koordinuoti valstybės lygio ekstremaliosios situacijos priemonių taikymą verslui

Data

2020 03 17

Įvertinimas
0
darbo grupe .JPG

Šiandien įvyko pirmasis darbo grupės, koordinuosiančios valstybės lygio ekstremaliosios situacijos priemonių taikymą verslui, posėdis. Jame dalyvavo ministerijų atstovai, Vyriausybės kanceliarijos specialistai, Lietuvos verslo įmones bei darbdavius vienijančių organizacijų atstovai, pramonės ir prekybos sektoriams atstovaujančių organizacijų vadovai.

Atsižvelgiant į susidariusią situaciją ir jau juntamas pasekmes šalies ekonomikai, sutarta veikti operatyviai ir ryžtingai, siekiant išsaugoti darbo vietas bei darbuotojų pajamas ir sumažinti sukeltas neigiamas pasekmes verslo sektoriui.

„Greitai kintanti situacija reikalauja greitų ir ryžtingų Vyriausybės sprendimų. Vyriausybė operatyviai pateikė planą, tačiau sklandus jo įgyvendinimas ir pritaikymas prie realios situacijos skirtingose įmonėse bei sektoriuose įmanomas tik per tiesioginį dialogą su verslo bendruomene. Esame pasirengę įsiklausyti ir pasiūlytas priemones koreguoti ar teikti naujas, jeigu tai padės efektyviau išsaugoti darbo vietas ir sušvelninti neigiamas pasekmes verslui“, – teigia darbo grupės vadovas Lukas Savickas.

Pagrindinė darbo grupės užduotis – koordinuoti ekonomikos skatinimo ir koronaviruso sukeltų pasekmių mažinimo plano įgyvendinimą ir teikti pasiūlymus dėl naujų priemonių įtraukimo, taip pat koordinuoti bendradarbiavimą su Lietuvoje veikiančio verslo subjektais dėl papildomų būtiniausių prekių bei paslaugų teikimo karantino metu.