BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Elektros tiltas – Premjero pokalbyje su Europos Sąjungos komisaru

Data

2007 11 29

Įvertinimas
0
Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas Briuselyje susitikęs su Europos Komisijos nariu, atsakingu už energetiką, Andriu Piebalgu patikino, kad Lietuva yra pasirengusi pasirašyti susitarimą su Lenkija dėl elektros tilto projekto vystymo kompanijos steigimo. Premjeras pabrėžė, jog Lietuvai svarbu, kad susitarimas būtų pasirašytas.
ES komisaro nuomone, Lietuvos – Lenkijos elektros tiltas negali būti siejamas su naujos atominės elektrinės statyba.
Premjeras taip pat informavo, kad iki šių metų pabaigos Vyriausybė užsakys studiją dėl Lietuvos ekonominio saugumo nuo 2010 metų, kuri įvertins realią situaciją Lietuvos energetikos sektoriuje po IAE uždarymo. Po to, pasak Ministro Pirmininko, kartu su Europos Komisija būtų galima konsultuotis ieškant galimų sprendimo būdų.
Komisaras patarė rengiant Ignalinos AE uždarymo poveikio studiją bendradarbiauti su Europos rekonstrukcijos ir plėtros banku.

2007-11-29