BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Gyventojai, skirdami iki 2 proc. pajamų mokesčio, galės paremti ir politines partijas

Data

2006 12 20

Įvertinimas
0
Vyriausybės posėdyje pritarta Seimo narių inicijuotoms Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo naujoms nuostatoms, kad gyventojai ir politinėms partijoms galėtų skirti iki 2 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

Pagal dabar galiojančias įstatymo nuostatas iki 2 proc. pajamų mokesčio sumos galima skirti tiktai pagal Labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą subjektams: nevyriausybinėms organizacijoms, paramos ir labdaros organizacijoms, mokykloms, ligoninėms ir etc.

Naujos įstatymo projekto nuostatos, kurios dar bus tvirtinamos Seime, atitinka parlamentinių partijų frakcijų susitarimą „Dėl kovos su korupcija stiprinimo“ - pagal šį susitarimą politinės partijos turi būti finansuojamos iš biudžeto, taip pat turi būti suteikta galimybė fiziniams asmenims paremti jam tinkamą politinę partiją jai pervedant iki 2 proc. sumokėto pajamų mokesčio.

2006-12-20