Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kalėdinė Ministro Pirmininko akcija

Data

2006 12 18

Įvertinimas
0
Rytoj, antradienį, Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas kartu su Vilniaus dailės akademija pradeda kalėdinę akciją „Meno knyga – į bibliotekas“. Akcija vyks visą šią savaitę. Vyriausybės kanceliarija iš Dailės akademijos su nuolaida įsigijo meno ir kultūros knygų bei albumų ir skirs jas dešimčiai apskričių ir savivaldybių bibliotekų. Viename pakete – 500 įvairių knygų.
„Kovodama už nepriklausomybę XX a. pradžioje, Lietuva savo nacionaliniais didvyriais paskelbė knygnešius. XXI-ajame amžiuje mums iškilo nelauktas uždavinys – atstatyti knygos autoritetą.
Kovoti už knygą – nereiškia kovoti prieš naujas technologijas. Kova už knygą reiškia kovą už gimtąją kalbą, už tautos šaknis, už patį žmogų.
Nuoširdžiai džiaugiuosi, galėdamas padovanoti Jūsų bibliotekai knygų apie meną ir kultūrą. Linkiu Jums to begalinio džiaugsmo ir smalsumo, kuris apima kiekvieną, paėmusį į rankas dažais kvepiančią knygą. Joje - tūkstantmetė žmonijos išmintis“, - teigia Premjeras savo kreipimesi, kurį gaus bibliotekos kartu su knygomis.
Rytoj, pirmąją akcijos dieną, Ministras Pirmininkas pats nuveš knygas į Vilniaus A.Mickevičiaus viešąją biblioteką.

2006-12-18