BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kultūros ir meno premijų skyrimas bus viešesnis

Data

2007 12 19

Įvertinimas
0
Vyriausybė nutarė pakeisti valstybės kultūros ir meno premijų skyrimo nuostatus.
Nustatyta, kad kultūros ir meno premijas bus galima skirti įvertinus reikšmingiausius kultūros ir meno kūrinius, kurie sukurti per pastaruosius septynerius metus, taip pat už ilgametį kūrėjo kūrybinį indėlį į kultūrą ir meną.
Kasmet bus skiriamos ne daugiau kaip 6 kultūros ir meno premijos, iš jų, ne daugiau kaip viena premija gali būti skiriama už ilgametį kūrėjo kūrybinį indėlį į kultūrą ir meną. Pasiūlytų kūrėjų sąrašus numatoma skelbti Kultūros ministerijos interneto svetainėje. Apsvarsčiusi jų kūrybą, komisija slapto balsavimo būdu atrinks kūrėjus baigiamojo posėdžio balsavimui. Atrinktų kūrėjų vardai ir pavardės bus skelbiami Kultūros ministerijos interneto svetainėje ir spaudoje. Lietuvos nacionalinių kultūros ir meno premijų komisiją sudarys 11 narių. Kultūros ir meno premija yra 800 minimalaus gyvenimo lygio dydžių. Premijos mokamos iš Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto asignavimų, skirtų Kultūros ministerijai.

2007-12-19