BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Lietuva ir Kroatija bendradarbiaus kultūros, švietimo ir mokslo srityje

Data

2007 12 05

Įvertinimas
0
Ministrų kabinetas patvirtino Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Kroatijos Respublikos Vyriausybės susitarimą dėl bendradarbiavimo kultūros, švietimo ir mokslo srityse.
Įsigaliojus dvišaliam susitarimui bus padėtas tinkamas teisinis pagrindas Lietuvos ir Kroatijos bendradarbiavimui, sudarytos tinkamos sąlygos nuosekliai atskirų sričių bendradarbiavimo politikai vykdyti, suaktyvės Lietuvos ir Kroatijos kultūros, švietimo ir mokslo bei kitų susijusių institucijų pasikeitimas patirtimi. Vadovaujantis susitarimu, bus pasirašomos ir vykdomos programos, numatančios konkrečius bendradarbiavimo būdus ir priemones. Šiose programose bus tiksliai reglamentuota bendradarbiavimo tvarka, numatomi konkretūs projektai, mainai, renginiai, taip pat finansinė susitarimo šalių atsakomybė.
Susitarimo nuostatų vykdymą prižiūrės bendra iš abiejų susitarimo šalių sudaryta komisija, kuri bus atsakinga už jo įgyvendinimą ir susitarime numatyto bendradarbiavimo koordinavimą.

2007-12-05