BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Lietuva plečia tarptautinį bendradarbiavimą

Data

2003 12 03

Įvertinimas
0
Prezidentas paprašytas pateikti Seimui ratifikuoti Lietuvos ir Europos policijos biuro bendradarbiavimo susitarimą, kuris buvo pasirašytas 2003 m. spalio 30 d. Vilniuje.
Tikimasi, kad bendradarbiavimas su Europolu padės efektyviau kovoti su sunkiais tarptautiniais nusikaltimais. Bus derinamos bendros priemonės, keičiamasi informacija, ypač apie įtartinus asmenis.
Prezidentas taip pat paprašytas pateikti Seimui ratifikuoti Monrealio Protokolo pakeitimą. Šis Protokolas numato ozono sluoksnį ardančių medžiagų kontrolę ir reguliuoja tarptautinį bendradarbiavimą stratosferos ozono sluoksnio apsaugos srityje.
Prezidentas prašomas pateikti Seimui ratifikuoti Tarptautinę konvenciją dėl kovos su pinigų padirbinėjimu ir jos protokolus.

2003-12-03