copyright

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Lietuvos ambasadoriumi Rusijos Federacijoje siūloma skirti R. Norkų

Data

2011 12 28

Įvertinimas
0

Vyriausybė nutarė teikti Prezidentei skirti Renatą Norkų Lietuvos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Rusijos Federacijoje.

Nuo 2008 m. iki šiol R. Norkus ėjo Lietuvos nuolatinio atstovo prie Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) pareigas.

Darbą Užsienio reikalų ministerijoje diplomatas pradėjo 1991 metais. 1994 m. jis buvo pakviestas į Krašto apsaugos ministeriją (KAM), kur iki 1998 m. vadovavo Politikos planavimo departamentui. Nuo 1998 m. tęsė darbą URM, vadovavo Politikos departamento Amerikos šalių skyriui.

1999-2000 m. R. Norkus dirbo Lietuvos misijoje prie NATO, vėliau persikėlė į Vašingtoną ir Lietuvos ambasadoje JAV 2000-2004 m. ėjo ministro patarėjo pareigas.

2004 m. diplomatas grįžo dirbti į KAM, kur iki 2008 m. buvo ministerijos sekretoriumi. Tais metais jis buvo paskirtas URM Transatlantinio bendradarbiavimo ir saugumo politikos departamento direktoriaus pavaduotoju.

2003 m. Lietuvos pakvietimo tapti NATO nare proga R.Norkus apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi.

R.Norkus taptų penktuoju Lietuvos ambasadoriumi Rusijoje.