BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministras Pirmininkas išvyksta į Briuselį, kur su kitų valstybių ir vyriausybių vadovais tarsis dėl Europos Konstitucijos sutarties

Data

2003 12 10

Įvertinimas
0
Rytoj, gruodžio 11 d., Ministras Pirmininkas Algirdas Brazauskas išvyksta į Briuselį dalyvauti Europos Viršūnių Tarybos susitikime ir Tarpvyriausybinės Konferencijos sesijoje.
Rytoj vakare Ministras Pirmininkas dalyvaus trijų Baltijos valstybių ir trijų Šiaurės valstybių Ministrų Pirmininkų parengiamajame susitikime prieš gruodžio 12-13 d. vyksiančią Europos valstybių ir vyriausybių vadovų tarybą.
Gruodžio 12-13 d. vyksianti Briuselio Viršūnių Taryba turėtų svarstyti Europos ekonomikos augimo iniciatyvą, sienų administravimo agentūros įsteigimą, išorinius santykius, daugiametę strateginę programą ir kt. klausimus. Lietuvai ypač svarbus yra Ekonomikos augimo iniciatyvos ir jos finansavimo klausimas.
Tomis pačiomis dienomis Briuselyje vyksiančioje baigiamojoje Europos Sąjungos Tarpvyriausybinės konferencijos sesijoje ES valstybių ir vyriausybių vadovai turėtų apsispręsti dėl likusių neišspręstų Konstitucinės sutarties klausimų, tarp jų Komisijos sudėties, kvalifikuotos daugumos balsavimo taikymo, sustiprinto bendradarbiavimo saugumo ir gynybos srityje ir kt.
Ministro Pirmininko vadovaujamoje delegacijoje bus finansų, užsienio reikalų ministrai, Europos komiteto ir Europos teisės departamento generaliniai direktoriai, kiti pareigūnai.
Jeigu Tarpvyriausybinės konferencijos sesija darbą baigs laiku, Ministras Pirmininkas A.Brazauskas į Vilnių sugrįš sekmadienį, gruodžio 14 d., 12.35 val. ir ten pat, Vilniaus oro uoste, surengs trumpą spaudos konferenciją. Apie tai informuosime atskirai.

2003-12-10