BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministras Pirmininkas tarėsi su pieno gamintojais ir perdirbėjais

Data

2003 04 10

Įvertinimas
0

Ministras Pirmininkas Algirdas Brazauskas surengė susitikimą su pieno gamintojais ir perdirbėjais dėl situacijos pieno ūkyje po Vyriausybėje priimto nutarimo nustatančio minimalias pieno supirkimo kainas.

Pasak Ministro Pirmininko, pavyko rasti visus tenkinantį sprendimą. Vyriausybės posėdyje, kuris šaukiamas šį penktadienį, turėtų būti atšauktas Vyriausybės nutarimas nustatantis minimalią 35 centų pieno supirkimo kainą. 52 mln. litų bus paskirstyti Žemės ūkio rūmų siūlymu – 42 mln. – stambiesiems gamintojams, 10 mln. – smulkiesiems.

Jeigu su perdirbėjais pavyks susitarti, kad smulkiesiems gamintojams bus mokama apie 30 centų už litrą pieno, Vyriausybė ieškos galimybių kompensuoti perdirbėjams dalį paskolų palūkanų ir garantuoti bankams už skolinamas apyvartines lėšas.

Tokį susitarimą turėtų būti pasirašyti perdirbėjai ir gamintojai, o įsigalios jis po to, kai bus pasirašytas Žemės ūkio ministro.


2003 04 09