BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministras Pirmininkas vyks į Lisaboną ir Briuselį

Data

2007 12 11

Įvertinimas
0
Ketvirtadienį, gruodžio 13 d., Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas kartu su Prezidentu Valdu Adamkumi ir užsienio reikalų ministru Petru Vaitiekūnu vyks į Portugaliją, kur dalyvaus Lisabonos sutarties pasirašymo ceremonijoje.
Po sutarties pasirašymo delegacija išvyks į Briuselį, kur penktadienį, gruodžio 14 d., dalyvaus Europos Vadovų Tarybos (EVT) susitikime.
EVT darbotvarkėje numatyta svarstyti klausimus dėl energetikos ir klimato kaitos, Europos migracijos politikos, atnaujintos Lisabonos augimo ir darbo vietų kūrimo strategijos įgyvendinimo. ES valstybių ir vyriausybių vadovai taip pat aptars Prancūzijos prezidento Nikolas Sarkozy iniciatyvą sukurti apmąstymų grupę, kuri turėtų svarstyti ES ateities raidos kryptis ir prioritetus. Tarybos išvadose numatoma patvirtinti, kad naujosios ES valstybės narės šių metų gruodžio 21 dieną, panaikinus sausumos ir jūrų vidaus sienų kontrolę, įsilies į Šengeno erdvę.
Į Vilnių Ministras Pirmininkas grįš penktadienį vakare. Ministrą Pirmininką pavaduos susisiekimo ministras Algirdas Butkevičius.

2007-12-11