BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus sveikinimas šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga

Data

2014 12 24

Įvertinimas
0

Pamažu senkant 2014-ųjų dienoms, pažvelgę į iškalbingus skaičius ir faktus, galime tvirtinti, kad nepaisant geopolitinės įtampos šie metai mums visiems ir Lietuvos ekonomikai buvo gana sėkmingi. Buvome susitelkę, atkaklūs ir kūrybingi.

Pastatėme suskystintų dujų terminalą Klaipėdos uoste – įgijome energetinę nepriklausomybę, todėl jaučiamės saugesni ir stipresni. Atsakingai pasiruošėme euro atėjimui, kuris, tikiu, bus patikimas bendražygis toliau kuriant mūsų krašto gerovę. Nugyvenome didelių darbų ir išbandymų metus, kuriuos sutvirtino nepaprastas Jūsų – Lietuvos žmonių – darbštumas, kantrybė ir valia. Už tai dėkoju Jums iš visos širdies.

Mielieji, tegul Jūsų šeimas, artimuosius ir bičiulius aplanko didžiosios Kalėdų šventės palaima, tegul lydi artumo, bendro buvimo džiugesys, didelio tikėjimo dvasia. Juk širdžių šiluma tirpdo sienas tarp žmonių, o pasitikėjimo jėga griauna jas tarp valstybių. Nuoširdžiai sveikinu Jus su Šventom Kalėdom ir Naujaisiais metais! Linkiu stiprios sveikatos, jėgų ir energijos. Drąsiai kurkime, nuoširdžiai dirbkime ir nepamirškime pasidalyti tuo, ką turime, su neturinčiaisiais. Šviesių Šventų Kalėdų Jūsų šeimoms ir artimiesiems, su artėjančiais 2015-aisiais!

Ministras Pirmininkas
Algirdas Butkevičius