BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pagerbti geriausi Lietuvos studentai

Data

2007 12 19

Įvertinimas
0
Ministras Pirmininkas Vyriausybės rūmuose pagerbė aktyviausius Lietuvos aukštųjų mokyklų studentus, kurie 2007 metais pasiekė Lietuvai svarių laimėjimų mokslo, meno ar kitoje su būsimąja profesija susijusioje srityje, tapo prizininkais Respublikos ir tarptautiniuose konkursuose, olimpiadose, festivaliuose ir kituose renginiuose.
Iškilmingame renginyje taip pat dalyvavo Lietuvos universitetų rektoriai, prorektoriai, senatų pirmininkai, kiti akademinės visuomenės atstovai
Ministras Pirmininkas padėkos raštais ir asmeninėmis dovanomis apdovanojo 250 Lietuvos valstybinių ir nevalstybinių aukštųjų mokyklų studentų už aktyvumą, kūrybingumą, pasiektus svarius laimėjimus, džiuginančius aukštąją mokyklą ir visą Lietuvą.

2007-12-19