BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Prasidėjo paskutinė projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ 2012 dalyvių registracijos savaitė

Data

2012 07 12

Įvertinimas
0

Prasidėjo paskutinė savaitė, kuomet baigiamųjų klasių moksleiviai, norintys dalyvauti projekte „Moksleiviai – į Vyriausybę“ 2012, gali registruotis tinklalapyje www.moksleiviaivyriausybeje.lt. Anketas galima pildyti iki liepos 18 dienos.

Rugpjūčio 20-24 dienomis vyksiančio projekto metu moksleiviai ne tik galės atlikti praktiką pasirinktoje ministerijoje ar Ministro Pirmininko tarnyboje, bet ir turės galimybę asmeniškai pabendrauti su aukščiausiais šalies vadovais – projekto dalyvių laukia susitikimai su ministrais ir Premjeru Andriumi Kubiliumi.

„Laukiame rugpjūčio pabaigos, kuomet ir vėl galėsime  pabendrauti su moksleiviais, abiturientais, parodyti, kaip mes dirbame, sudaryti galimybe jauniems žmonėms iš vidaus pamatyti tai, ko nebūdamas čia, šiuose kabinetuose ir koridoriuose, vien iš spaudos niekaip nepažintum. Tikiu, kad po kelių ar keliolikos metų būsimuose seimuose ir būsimose vyriausybėse ar premjerų kabinetuose  mes pamatysime tų jaunų žmonų, kurie su tokiu entuziazmu dalyvauja šiame projekte, atstovus.“ – kviesdamas moksleivius dalyvauti projekte, interviu „Žinių radijui“ sakė Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius.

Projekte „Moksleiviai – į Vyriausybę“ 2012 kviečiami dalyvauti baigiamųjų (šiemet baigę 11-12 arba 3-4 gimnazijos klases) klasių moksleiviai. 30 projekto dalyvių, kuriuos išrinks projekto atrankos komisija, sudaryta iš projekto organizatorių ir partnerių, bus paskelbti rugpjūčio 1 dieną. Atrankos komisijai, kaip ir kasmet, pirmininkauja praėjusių metų projekto dalyviai.

Projektą organizuoja Lietuvos Respublikos Vyriausybė, bendradarbiaudama su Nacionaline moksleivių akademija, Lietuvos moksleivių sąjunga ir Lietuvos mokinių parlamentu. Daugiau informacijos apie projektą „Moksleiviai – į Vyriausybę“ ir dalyvių atranką galima rasti projekto svetainėje www.moksleiviaivyriausybeje.lt ir projekto Facebook paskyroje.