BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras apdovanojo aktyviausius studentus

Data

2006 12 22

Įvertinimas
0
Šiandien Ministro Pirmininko Gedimino Kirkilo susitikime su Lietuvos mokslo ir studijų institucijų vadovais pagerbti aktyviausi šalies aukštųjų mokyklų studentai. Tai studentai, kurie 2006 metais mokslo ir meno srityse garsino Lietuvą: tapo tarptautinių konkursų, olimpiadų ir kitų renginių nugalėtojais, prizininkais ar pasiekė kitų reikšmingų laimėjimų.
Renginyje dalyvavo apie 100 aktyvių, iniciatyvių ir kūrybingų studentų iš 10 valstybinių universitetinių aukštųjų mokyklų, 5 valstybinių kolegijų ir 1 nevalstybinės kolegijos. Jiems buvo įteiktos Ministro Pirmininko padėkos ir vardinės atminimo dovanos (rašiklių komplektas).
Ministro Pirmininko padėkos ir dovanos taip pat buvo įteiktos dviems studentiškiems kolektyvams: Vilniaus Gedimino technikos universiteto teatro studijai „PALĖPĖ“ ir Kauno technologijos universiteto diksilendui „Old Cellar Dixi Band“.

2006-12-22