BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras apdovanotas Baltijos Asamblėjos medaliu

Data

2020 11 11

Įvertinimas
0
LRVK_20201111_009.JPG

Ministrui Pirmininkui Sauliui Skverneliui įteiktas Baltijos Asamblėjos apdovanojimas – medalis už nuopelnus ir bendradarbiavimą įgyvendinant bendrus Baltijos regiono projektus.

„Nuoširdžiai dėkoju už šį simbolinį ir man labai svarbų Baltijos Asamblėjos apdovanojimą. Tik veikdami kartu esame stipresni ir galime pasiekti puikių rezultatų. Nepaisant visų iššūkių, realūs ir svarbūs darbai buvo atlikti įgyvendinant bendrus regioninius tiek sinchronizacijos, tiek transporto infrastruktūros projektus. Dėkoju visiems partneriams ir kolegoms už bendrą sėkmingą darbą, tai yra mūsų visų laimėjimas, kuris atneš daug naudos visam regionui“, – sakė premjeras.

Baltijos Asamblėja (BA) yra Lietuvos, Estijos ir Latvijos parlamentų tarptautinio bendradarbiavimo organizacija, įkurta 1991 m. lapkričio 8 d. Taline. Svarbiausias tikslas bendradarbiaujant su vyriausybių atstovais ir  įvairių sričių ekspertais, vadovaujantis racionalumo, tarpusavio naudos ir vienybės principais, – spręsti Lietuvos, Estijos ir Latvijos valstybių aktualiausius saugumo, ekonomikos, kultūros, mokslo, švietimo, sveikatos apsaugos ir kitus klausimus.

BA medalis – apdovanojimas, teikiamas kiekvienais metais už Baltijos šalių vienybės ir bendradarbiavimo palaikymą ir išskirtinį indėlį įgyvendinant bendrus regioninius projektus.