Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras aplankė VATESI

Data

2006 12 19

Įvertinimas
0
Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas šiandien lankėsi Valstybinėje atominės energetikos saugos inspekcijoje (VATESI).

Premjeras domisi šalies institucijų pasirengimu naujos branduolinės jėgainės statybai Lietuvoje. Tam, kad naujasis branduolinis reaktorius pradėtų veikti 2015-2016 m., jau dabar būtina reikalauti iš valstybės institucijų tinkamo pasirengimo, administracinių ir finansinių gebėjimų. Nauja jėgainė turi atitikti aukščiausius saugumo reikalavimus, o jų kontrolę turės užtikrinti VATESI.

Vyriausybės vadovas taip pat domėjosi esamomis branduolinėmis technologijomis ir jų tinkamumu naujajai Lietuvos branduolinei jėgainei, tarptautiniais susitarimais ir įsipareigojimais, susijusiais su naujojo reaktoriaus statyba.

2006-12-19