BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras apžiūrėjo nacionalinio stadiono statybą

Data

2007 12 10

Įvertinimas
0
Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas šiandien apžiūrėjo nacionalinio stadiono su sporto kompleksu statybą Vilniuje. Stadione numatoma beveik 24 tūkst. žiūrovų vietų, jis turėtų būti pabaigtas 2009 metų birželio mėnesį. Nacionaliniame stadione numatyti Lietuvos vardo 1000-mečio minėjimo renginiai. Šiuo metu jau yra užbaigti stadiono techninio projekto rengimo darbai. Premjeras buvo supažindintas su prasidėjusiais statybos darbais, šiuo metu stiprinami buvę pamatai. Nuo spalio mėnesio, kuomet buvo pasirašyta sutartis, iki gruodžio 1 d. statybos ir montavimo darbų jau atlikta už beveik 7 milijonus litų. Iš viso stadiono I-ojo etapo statyba kainuos apie 260 milijonų litų. Pagal Vyriausybės patvirtintą stadiono statybos programą iš Privatizavimo fondo numatoma skirti 200 mln. litų.
Premjeras taip pat apsilankė olimpiniame sporto centre, kur rengiami jaunieji sportininkai, dabartinių prizininkų ir medalininkų pamaina. Vyriausybė centro sutvarkymui skyrė 3,5 mln. litų, todėl šiandien Ministrui Pirmininkui buvo parodyti atlikti darbai. Premjeras taip pat supažindintas su ateities planais – sporto bazės plėtimu.

2007-12-10