BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras Briuselyje atidarė vaizdo instaliacijų parodą

Data

2007 11 29

Įvertinimas
0
Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas Briuselyje ES Tarybos pastate atidarė vaizdo instaliacijų parodą „Vilnius in the Air“ („Vilnius yra čia“), kuri yra renginių ciklo „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“, skirto paminėti Lietuvos vardo tūkstantmetį, dalis.
„Tikiuosi, kad šiandien pristatomas žaismingas ir novatoriškas jaunųjų menininkų projektas „Vilnius in the Air“ puikiai atspindės ir padės pajusti mūsų sostinės, o netrukus – ir visos Europos kultūros sostinės dvasią“, - kalbėjo Lietuvos Vyriausybės vadovas.
„Didžiuojamės ir džiaugiamės aukštu Europos Sąjungos tarybos pasitikėjimu nominuojant Vilnių – vieną pirmųjų miestų iš naujųjų Europos Sąjungos valstybių narių – Europos kultūros sostine. Suprasdami mums visiems tenkančią atsakomybę, paruošėme ir vykdome naują ir ambicingą europinės kultūros patirtį praturtinsiančią programą. Programą, kurioje kultūra taps neatsiejama šiuolaikinio gyvenimo dalimi, o kiekvienas žmogus – kultūros kūrėju. „Culture live“ – taip pavadinta Vilnius – Europos kultūros sostinė programa – sumanyta kaip atvira pasauliui ir žmogui, visoms socialinėms ir etninėms grupėms, kūrybinė laboratorija“, - parodos atidaryme kalbėjo Ministras Pirmininkas G.Kirkilas.

2007-11-29