Premjeras: Jūs stiprinate valstybės ateitį

Data

2018 02 14

Įvertinimas
2
posėdis_09_13.jpg

Ministras Pirmininkas Sauliaus Skvernelis Kauno miesto savivaldybėje susitiko su daugiavaikėmis šeimomis, nevyriausybinių organizacijų (NVO), kurios dirba su vaikais bei šeimomis atstovais, ir įteikė jiems Lietuvos Trispalves. 

„Nuoširdžiai sveikinu visus su artėjančia labai svarbia visiems mums švente – valstybės atkūrimo šimtmečiu. Aš esu tikras, kad Jūsų pasišventimo dėka auga nauja Tėvynę mylinti karta. Jūs atliekate ypatingus ir prasmingus darbus, kurie stiprina mūsų valstybės ateitį. Vasario 16-ąją iškelkime Trispalvę, kaip mūsų vienybės ir meilės Lietuvai simbolį“, - sakė premjeras.      

Šis renginys sukvietė beveik 80 žmonių – vaikus, jų tėvelius, globėjus ir kasdienę pagalbą teikiančius nevyriausybinių organizacijų atstovus. Kiekvienai šeimai įteikta Trispalvė jau nuo šiandien galės būti iškelta jų namuose, taip pradedant švęsti atkurtos valstybės 100-metį.

Atvykę svečiai kartu žiūrėjo debiutinę komiko Olego Šurajevo kino juostą „Grąžinti Nepriklausomybę“. Tai šio kūrėjo šeimoms skirta dovana Lietuvos šimtmečio proga.

Šis renginys – viena iš prieš metus startavusios aktyvios pilietinės akcijos „Lietuvos vėliava“ dalių. Apie šią prasmingą idėją daugiau galite sužinoti portale aukok.lt.

Lietuvos Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio iniciatyva jau išdalyta apie 1000 vėliavų įvairiuose Lietuvos regionuose. Trispalves kelia mokyklos, Lietuvos savanoriai, bendruomenės ir šeimos.

 

Daugiau nuotraukų rasite Vyriausybės Facebook paskyroje >>>čia<<<.