BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: mes esame kartu su Ukraina

Data

2018 04 11

Įvertinimas
0
IMG_0931.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis balandžio 11-12 dienomis vieši Ukrainoje. 

Šiandien premjeras kartu su Donecko srities karinės-civilinės administracijos vadovu Pavlo Žebrivskij apsilankė Avdijivkos mieste. S. Skvernelis apžiūrėjo karo veiksmų pasekmes ir jų likvidavimo eigą, apsilankė mūsų šalies lėšomis suremontuotoje ambulatorijoje bei Lietuvos savanorių lėšomis įrengtoje vaikų žaidimų aikštelėje. Premjeras taip pat susitiko su Avdijivkos ir Marinkos miestų gyventojais bei kariais ir perdavė Lietuvos Vyriausybės ir oganizacijos „Blue/Yellow“ paramą: maisto produktus, optiką, medicinos priemones.

„Pagrindinis vizito tikslas yra parodyti, kad mes esame kartu su Ukraina, jos žmonėmis. Mums labai svarbu, kiek jie bus stiprūs, kiek galės ginti savo valstybę ir demokratiją. Turėjau progą pamatyti Donecko sritį gyvai. Pripažinsiu – per televizorių tie vaizdai atrodo visai kitaip. Kai dvidešimt pirmame amžiuje matai tankų sušaudytus daugiaaukščius, atsiranda visai kitas įsivaidavimas, kas vyksta Ukrainoje“, – vizito metu žurnalistams sakė premjeras. 

Rytoj planuojamas premjero apsilankymas Kijeve bei susitikimas su Ukrainos ministru pirmininku Vladimiru Groismanu. Taip par S. Skvernelis atidarys Kijevo saugumo forumą ir dalyvaus Ukrainos, Lietuvos ir Moldovos Ministrų pirmininkų sesijoje „Regioninis bendradarbiavimas: suvienyti bendrų tikslų“.