Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: „New York Times“ pasiklydo vertime

Data

2009 12 30

Įvertinimas
0

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius atkreipia dėmesį, jog amerikiečių dienraščio „New York Times“ teiginiai, esą jis apkaltino Centrinę Žvalgybos Valdybą „sovietinių metodų“ naudojimu, neatitinka tikrovės. Iš tikrųjų Premjeras minėjo „sovietinius metodus“, kai kalbėjo apie Lietuvos Valstybės saugumo departamento veikimą kuriant CŽV sulaikymo centrus šalies teritorijoje ir apie tai, kad ši veikla galimai pažeidžia žvalgybą ir finansinę apskaitą reglamentuojančius įstatymus.
Ministras Pirmininkas apgailestauja, kad tai, kas iš esmės yra „New York Times“ vertimo klaida, bent jau dalies Lietuvos žiniasklaidos eskaluojama nepaisant to, kad vietiniai žurnalistai ir leidėjai girdėjo Premjero vertinimus originalo kalba – lietuviškai – ir puikiai žino, kad Andrius Kubilius CŽV „sovietiniais metodais“ nekaltino.