copyright

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: pandemijos metu pareigūnai dirbo profesionaliai

Data

2020 07 16

Įvertinimas
0
LRVK_20200716_039.JPG

Šiandien Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis įteikė padėkas pareigūnams, kurių vadovaujamos tarnybos aktyviai prisidėjo kovojant su pirmąja pandemijos banga.  

„Vieni iš svarbiausių sprendimų pandemijos pradžioje buvo greita mobilizacija, valstybės sienų apsauga ir fizinių kontaktų apribojimas šalies viduje. Didžiuojuosi, kad visos mūsų statutinės tarnybos susitvarkė su joms skirtomis užduotimis, o tai visai valstybei padėjo sėkmingai įveikti pirmąją bangą“, – sakė premjeras.

Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija skyrė mūsų šaliai ketvirtąją vietą tarp valstybių, sėkmingiausiai įveikusių pirmąją COVID-19 bangą.
Pasak S. Skvernelio, ypatingos padėkos pareigūnai nusipelnė ir todėl, kad suvokė, jog pandemija, karantinas, ekstremali situacija bei grėsmė gyvybėms neretai reikalauja ir netradicinių priemonių bei jų taikymo, kurios nėra įprastos kasdienėmis sąlygomis.

Padėkos įteiktos šiems vadovams ir kolektyvams: Sauliui Greičiui – Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriui, Rymantui Mockevičiui – Vadovybės apsaugos tarnybos direktoriui, Renatui Požėlai – Policijos generaliniam komisarui, Rustamui Liubajevui – Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadui, Antoniui Mikulskiui – Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos direktoriui, Ričardui Pociui – Viešojo saugumo tarnybos vadui, Dmitrijui Voinovskiui – Viešojo saugumo tarnybos specialistui sveikatos priežiūrai, vidaus tarnybos majorui.