BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras ragina spartinti Lietuvos energetinį saugumą garantuojančius projektus

Data

2008 12 24

Įvertinimas
0
Lietuvos Respublikos Ministras Andrius Kubilius susitikime su „NDX energijos“ direktoriumi Aurimu Zimnicku ir finansų direktoriumi Petru Jašinsku akcentavo, jog per pirmąjį 2009 metų dešimtadienį LEO LT valdyba turėtų parengti strateginį planą, kuriame atsispindėtų esminės priemonės - kokiu būdu Lietuva sieks Nacionalinėje energetikos strategijoje užsibrėžtų tikslų.
Kaip žinia, Lietuva inicijuoja Baltijos elektros perdavimo tinklų sujungimą su Vakarų Europos ir Skandinavijos šalių tinklais, sinchronizuojant šalies elektros energetikos sistemą su UCTE sistema. Vienas iš esminių uždavinių išlieka naujos atominės elektrinės statyba.
Pasak premjero, tik patvirtinus esminį veiksmų planą, būtų galima vykdyti ir ilgalaikę tarifų politiką. Tad visi akcininkai, suvokdami projektų svarbą šalies energetiniam saugumui, privalo artimiausiu metu atrasti bendrus vardiklius ir suderinti pozicijas.


2008-12-24