copyright

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras S. Skvernelis: nebijokite rinktis savo ateities kelio

Data

2019 02 07

Įvertinimas
0
studijos.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis atidarė parodą STUDIJOS 2019, kuri „Litexpo“ rūmuose vyksta jau septynioliktus metus.

„Mes visi kartais klystame ir į kavą įsidedame druskos. Tačiau svarbiausia, kad šios druskos įsidedame patys ir pasimokome iš savo klaidos. Taip ir Jūs, ieškodami savo kelio, nebijokite suklysti, nes iš klaidų mokomės ir galiausiai atrandame savo tikrąjį kelią. Studijų metu mūsų jaunystės energija ir drąsa virsta neįkainojama branda, keičiančia žmonių gyvenimus, valstybių ateitį ir net pasaulio įvykius. Tad esminis jauno žmogaus asmenybės lūžis įvyksta būtent aukštojo mokslo studijų etape, kurio kokybė yra vienas esminių valstybės prioritetų“,- sakė premjeras.

Vyriausybės vadovas pabrėžė, kad šiandien jau galima kalbėti apie pirmuosius universitetų pertvarkos vaisius, nors priešakyje dar ilgas kelias. Naujovių tikslas yra aukštesnė studijų kokybė, o ne pavienės, išskaidytos programos, studijos, kurios visapusiškai atitinka studentų lūkesčius.

Pasak S.Skvernelio, labai džiugu, kad vis didesnis dėmesys šioje parodoje skiriamas profesinėms mokykloms – mugės metu vyks konkursai, galimybė gyvai išbandyti įvairiausias profesijas. Jis pabrėžė, kad vis daugiau žmonių supranta, kaip pasikeitė profesinis lavinimas, čia naudojamasi pažangiausiomis technologijomis ir suteikiamos puikios galimybes įsidarbinti.

Ministras Pirmininkas palinkėjo visiems gerų įspūdžių ir galimybių atrasti netikėtų ateities kelių.

Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykta 17-oji tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos“. Tai svarbiausias ir vienintelis žinių ir karjeros planavimo  renginys Lietuvoje, padedantis jaunuoliams apsispręsti, ką veikti baigus mokyklą ir kaip kurti savo ateitį.