Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: šalies ekonomika juda teisinga linkme

Data

2012 12 21

Įvertinimas
0

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius šiandien Vyriausybės rūmuose pasveikino ir įteikė apdovanojimus „Lietuvos metų gaminio 2012“ laureatams.

„Labai džiaugiuosi, jog kasmet šiame konkurse dalyvauja vis daugiau smulkių įmonių. Tai rodo, kad šalies ekonomika juda teisinga linkme“, – sveikindamas susirinkusius renginio dalyvius kalbėjo premjeras. Vyriausybės vadovo teigimu, sėkmingai auganti pramonė yra mūsų šalies ekonomikos pamatas. Ministras Pirmininkas taip pat išreiškė viltį, kad taip pat sėkmingai kaip eksportas, ateityje augs ir vidaus vartojimas, kartu didės ir darbo užmokestis.

Premjeras A. Butkevičius renginio dalyviams palinkėjo, kad ateityje jų gaminamos produkcijos apimtys didėtų, augtų konkurencija, darbo našumas ir kitais metais būtų galima pasidžiaugti dar didesniu būriu laimėtojų.

Šalyje svarbiausiu verslo bendruomenės įvertinimu įmonėms laikomo konkurso „Lietuvos metų gaminys 2012” apdovanojimams nominuotos 80 įmonių dešimtyje vertinimo grupių iš 15-os šalies ūkio šakų. Dviejų lygių ekspertų ir įvairias pramonės ir verslo šakas atstovaujanti komisija, apibendrinusi ekspertų išvadas, nusprendė skirti 85 aukso ir 15 sidabro medalius įmonių produkcijai bei paslaugoms.