Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras su Tarptautinių prekybos rūmų atstovais svarstė kovos su korupcija aktyvinimą

Data

2006 12 20

Įvertinimas
0
Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas, susitikęs su Tarptautinių prekybos rūmų ICC Lietuva atstovais, pareiškė palaikąs jų siūlymą aktyvinti visų atsakingų valstybės institucijų, pačios Vyriausybės, ministerijų veiklą kovoje su korupcija. Premjeras taip pat informavo ICC atstovus, jog Vyriausybė šiandienos pasitarime svarstė viešųjų pirkimų centralizacijos klausimą, kurio sprendimą pateikė Finansų ministerija, o Ministrų kabinetas jam pritarė. ICC Lietuva siūlė Vyriausybei inicijuoti viešųjų pirkimų strateginių pakeitimų parengimą.

G.Kirkilas taip pat pareiškė sutinkąs, jog Lietuva turi stiprinti ir plėsti savo ekonominę diplomatiją, o sąlygas tam sudaro stiprėjanti šalies ekonomika.

Susitikimo metu taip pat buvo pasikeista nuomonėmis dėl finansų rinkos priežiūros institucijų apjungimo. Šiuo metu finansų rinką prižiūri trys institucijos, jas sujungus, pasak ICC Lietuva atstovų, pavyktų ne tik pagerinti priežiūrą bet ir garantuoti geresnį finansavimą.

Premjeras su Tarptautinių prekybos rūmų ICC Lietuva atstovais aptarė Valstybinės tabako ir alkoholio kontrolės tarnybos veiklą, indėlių draudimo sistemos netobulumą ir siūlymus parengti naujos redakcijos įstatymą, lanksčias darbo laiko reguliavimo priemones.

2006-12-20