BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras susitikime su Šakių visuomene dar sykį pakartojo, kad Prezidentas turėtų atsistatydinti

Data

2003 12 08

Įvertinimas
0
Šiandien lankydamasis Šakiuose Ministras Pirmininkas susitiko su miesto visuomene. Algirdas Brazauskas kalbėjo apie valstybės raidą, piliečių atsakomybę ir valstybės gebėjimą rūpintis savo piliečiais. Pasak Premjero, per 13 nepriklausomybės metų mums pavyko nemažai pasiekti ir mūsų tikslas - suformuoti demokratišką visuomenę. Atsakydamas į klausimus apie dabartinės prezidentūros krizę, A.Brazauskas sakė, kad visi šios krizės požymiai buvo gerokai anksčiau, nei ji prasidėjo – tuo metu, kai Prezidentas surinko savo patarėjų komandą. Anot A.Brazausko, turėtų būti atribotos valdžios institucijos ir jų veiklos sritys. Ministras Pirmininkas sakė: „Rinkiminė programa, tapyta rožinėm spalvom, apėmė visas sritis“. Dauguma patarėjų, kalbėjo A.Brazauskas nebuvo dirbę valdžios institucijose ir leido sau tvarkyti viską. Jie turi tik patarti Prezidentui, o ne komanduoti valstybei ir joms institucijoms, - sakė Ministras Pirmininkas. A. Brazauskas išreiškė nuomonę, kad viskas turi baigtis kaip galima greičiau, pasak jo, valdžios institucijos ir visuomenė yra įveltos į skandalą. Premjeras pakartojo, ką sakęs yra anksčiau – geriausia išeitis būtų Prezidento atsistatydinimas. Seimo frakcijos turėtų įtikinti Prezidentą, kad apkaltos procesas yra nereikalingas visai Lietuvai, nes būtų įsiveliama į dar 3-4 mėnesių krizę, geresnė išeitis yra Prezidento Rolando Pakso atsistatydinimas, - sakė Vyriausybės vadovas.
Šakiuose Ministras Pirmininkas taip pat atsakinėjo į klausimus apie galimybe pasinaudoti SAPARD programos lėšomis, apie socialines išmokas, regioninę politiką, biudžetinių organizacijų darbuotojų atlyginimą, pieno supirkimo kainas, indėlių gražinimą, pensijų kaupimo fondų patikimumą ir kitus.