BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras susitiko su europarlamentarais

Data

2006 12 22

Įvertinimas
0
Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas daugiausia dėmesio šios dienos susitikime su Europos Parlamento nariais skyrė energetiniams klausimams: naujojo branduolinio reaktoriaus statybai, bendros šalies pozicijos dėl IAE antrojo bloko darbo pratęsimo galimybių, energetinės nepriklausomybės. Susitikimo metu taip pat buvo kalbama apie santykius su kaimynine Baltarusija ir Lietuvos pozicija dėl ES ekonominių sankcijų šiai šaliai. Taip pat buvo aptartas Lietuvos europarlamentarų ir Vyriausybės bendradarbiavimo galimybės, keitimasis informacija.

Premjeras dar kartą pakartojo savo poziciją, kad dabar Lietuvai ir kitoms Baltijos šalims svarbiausia tęsti naujojo branduolinio reaktoriaus statybos projektą, užuot didesnį dėmesį skyrus antrojo IAE bloko darbo pratęsimui. Tokiai Vyriausybės vadovo pozicijai pritarė visi 11-ka susitikime dalyvavusių Europos Parlamento narių. G.Kirkilas taip pat patvirtino, kad Vyriausybė ir toliau laikosi nuomonės, kad ekonominės sankcijos Baltarusijai nėra geriausias kelias demokratinių procesų skatinimui.

Susitikime taip pat buvo pasikeista nuomonėmis dėl migracijos, imigracijos, ES finansinės paramos panaudojimo klausimais, buvo kalbėta apie naujos institucijos, kuri koordinuotų darbą su ES institucijomis, įkūrimo galimybes.

2006-12-22