BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras susitiko su Kinijos ambasadoriumi

Data

2018 04 04

Įvertinimas
0
LRVK_20180404_0003.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis šiandien (balandžio 4 d.) Vyriausybės rūmuose priėmė Kinijos ambasadorių Zhifei Shen. Premjeras padėkojo už aukštų Kinijos pareigūnų vizitus Lietuvoje bei aptarė su ambasadoriumi dvišalius santykius.

„Esu tikras, kad dvišaliai politiniai, ekonominiai, kultūriniai ryšiai ir toliau augs ir plėtosis. Tai – abipusis interesas. Tikimės sėkmingo Kinijos prekių ir paslaugų tranzito per Lietuvos teritoriją ir Klaipėdos uostą, kuris Kinijai yra vartai į Europos Sąjungos rinkas“, – kalbėjo premjeras S. Skvenrelis.

Ministras Pirmininkas perdavė padėką Kinijos Vyriausybei už paramą šiemet Vilniuje rengiamam 16+1 žemės ūkio ministrų forumui ir žemės ūkio parodai AgroBalt. Forume tikimasi sulaukti ir Kinijos žemės ūkio ministro vizito.

„16+1 yra gera platforma dvišaliam ir daugiašaliam bendradarbiavimui stiprinti. Džiaugiamės, kad šalių  prekybos ryšiai ženkliai gerėja. Gauti eksporto leidimai pieno produktų bei jautienos eksportui į Kiniją. Tikimės gauti leidimus ir lietuviškų grūdų eksportui“, – sėkmingu bendradarbiavimu džiaugėsi premjeras.

S. Skvernelis taip pat pakvietė Kinijos kompanijas atvykti į šiemet rugsėjo mėn. Lietuvoje vyksiančią Gyvybės mokslų parodą.