BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras susitiko su kultūros darbuotojais

Data

2007 12 17

Įvertinimas
0
Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas šiandien susitikęs su kultūros darbuotojų profsąjungos atstovais išklausė jų pasiūlymus dėl darbo užmokesčio didinimo.
Premjeras pareiškė, kad Vyriausybė pagal galimybes tikrai atsižvelgs į jų pageidavimus. Premjeras taip pat patikino kultūros darbuotojų atstovus, kad Vyriausybė jau numačiusi kitų metų biudžete lėšas daugiau nei 11-ka procentų didinti darbo užmokestį kultūros darbuotojams. Ministro Pirmininko siūlymu taip pat bus sudaryta darbo grupė, kuri rengs ilgalaikę kultūros darbuotojų atlyginimų kėlimo programą.
G.Kirkilas priminė, kad šios srities darbuotojų atlyginimai dažnai priklauso nuo vietos savivaldybių, todėl, Premjero įsitikinimu, profsąjungos turėtų kalbėtis ir derėtis su savivaldos darbuotojais.
Susitikime taip pat sutarta, kad kitas toks pokalbis turėtų įvykti sausio viduryje, kuomet jau turėtų būti sudaryta darbo grupė, pateikti konkretūs Kultūros ministerijos ir profsąjungos darbuotojų pasiūlymai dėl atlyginimų kėlimo.

2007-12-17