BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina JAV Nepriklausomybės dienos proga

Data

2020 07 04

Įvertinimas
0
JAV Lietuva shutterstock_253344223.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis nuoširdžiai sveikina Jungtines Amerikos Valstijas nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga ir linki ilgų nuolatinio klestėjimo ir darnos metų.

„Santykiai su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis buvo ir bus Lietuvos prioritetas. Mus visuomet jungė bendros vertybės, o dabar praktinio bendradarbiavimo saitai tampa dar stipresni. Būdami sąjungininkai ir strateginiai partneriai manome, kad svarbu toliau stiprinti šią partnerystę, teikiančią realią naudą tiek regionui, tiek Jungtinėms Valstijoms. Svarus JAV indėlis į Baltijos regiono saugumą yra labai vertinamas“ – sakoma premjero sveikinime.

Premjeras S. Skvernelis išreiškė įsitikinimą, kad nacionalinių vyriausybių inovatyvūs sprendimai leis atremti koronaviruso pandemijos iššūkius, o po krizės abi šalys taps dar stipresnės.