BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina Lenkiją 100-ųjų nepriklausomybės metinių proga

Data

2018 11 11

Įvertinimas
1
Pol svetainej – kopija.png

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Lietuvos Respublikos Vyriausybės vardu nuoširdžiai pasveikino Lenkiją 100-ųjų nepriklausomybės metinių proga ir palinkėjo Lenkijos žmonėms visokeriopos sėkmės bei klestėjimo.

„2018-eji yra ypatingi metai tiek Lietuvai, tiek Lenkijai – kartu švenčiame mūsų valstybių šimtmečio jubiliejus. Norėčiau pasidžiaugti glaudžiais mūsų valstybių politiniais, ekonominiais bei kultūriniais ryšiais, pozityvia dvišalių santykių dvasia ir abipusiu pasitikėjimu. Šiandien galime didžiuotis, kad Lietuva ir Lenkija tapo artimomis tarptautinės bendruomenės partnerėmis, kurios dalijasi bendromis demokratinėmis vertybėmis bei tikslais Europos Sąjungoje bei NATO. Esu įsitikinęs, kad šie bendri tikslai ir šiandienos iššūkiai įkvėps mus tęsti atvirą dialogą visais rūpimais klausimais ir dar labiau sustiprins mūsų valstybių partnerystę“,- sakoma premjero sveikinime.       

Pažymint Lenkijos nepriklausomybės išskirtinio jubiliejaus svarbą, abiejų šalių solidarumą, siekiant laisvės ir nepriklausomybės, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu, 2018 m. lapkričio 11 d. virš pagrindinių valstybės pastatų ir aikščių iškils Lenkijos ir Lietuvos vėliavos.