BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina Lenkiją Nepriklausomybės dienos proga

Data

2020 11 11

Įvertinimas
0
Lenkija Lietuva shutterstock_275157125.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis nuoširdžiai sveikina Lenkiją Nepriklausomybės dienos proga. Pasak premjero, tai ypatinga diena ir Lietuvai, nes esame broliškos tautos ir istorinės sąjungininkės. Visuomet buvome ir liksime Lenkijos laisvės pusėje, kartu sieksime mūsų tautų klestėjimo ir kursime gerovę suvienytoje Europoje.

„Linkiu visiems Lenkijos žmonėms stiprybės ir tvirtos sveikatos. Šiandien pasididžiavimo Lenkijos valstybe ir tauta diena, kuri primena, kad net didžiausi sunkumai yra įveikiami. Neabejoju, jog drauge išspręsime ir COVID-19 pandemijos iššūkį. Džiaugiuosi intensyviu Lietuvos ir Lenkijos vyriausybių bendradarbiavimu visomis temomis ir visais lygiais. Esu įsitikinęs, kad Lietuvos ir Lenkijos dvišalių santykių darbotvarkė bus toliau intensyviai plėtojama, o bendradarbiavimas tarptautinėse organizacijose, ypač Europos Sąjungoje ir NATO, padės užtikrinti plačią paramą mūsų bendrai teikiamiems siūlymams ir politiniams pasirinkimams“, – sakoma premjero sveikinime.  

Vyriausybės vadovas išreiškė įsitikinimą, kad ateinančiais metais Lietuvos ir Lenkijos rengiamas bendras Abiejų Tautų Respublikos Gegužės 3-iosios Konstitucijos ir Tarpusavio įžado 230-ųjų metinių minėjimas dar labiau suartins tautas.