Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina S.Tamkevičių tapus kardinolu

Data

2019 10 05

Įvertinimas
0
Tamkevicius.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Kauno arkivyskupą emeritą Sigitą Tamkevičių, kuriam šiandien suteiktas kardinolo titulas.

„Visas Jūsų gyvenimas – ištikima tarnystė  Dievui ir Tėvynei. Jūsų drąsos ir pasiaukojimo dėka okupuotoje Lietuvoje neužgeso tikėjimas ir viltis, skambėjo įtaigus bei prasmingas tiesos žodis. Šios pastangos pasėjo žmonių širdyse laisvės sėklą, sutelkė jėgų siekti Nepriklausomybės. Jūs visada stojote ginti žmogaus teisių ir kitų pamatinių vertybių. Nuoširdžiai dėkoju Jums už didelius nuopelnus puoselėjant dvasingumą ir skiepijant gėrį. Vyriausybės vardu sveikinu gavus didžiai garbingą kardinolo titulą ir  linkiu Jus tvirtybės toliau vykdant svarbią misiją Bažnyčiai ir žmonėms,“ – sakoma premjero sveikinime.