copyright

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: valstybės pareiga nuolat rūpintis laisvės kovų dalyviais

Data

2020 02 11

Įvertinimas
0
LRVK_20200211_0007.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su Sausio 13-osios organizacijų atstovais ir aptarė aktualius šiai bendrijai klausimus.

„Sausio 13-oji – laisvės gynėjų krauju parašytas mūsų naujosios istorijos puslapis. Drąsūs žmonės aukojosi vardan Tėvynės, jų dėka Lietuvos valstybė tapo nenugalima ir stipri. Amžiais prisiminsime mūsų tautos didvyrius ir turime padaryti viską, kad laisvės kovos dalyviai, nukentėję nuo okupantų, sulauktų rūpestingo valstybės dėmesio ir užtarnautos pagarbos“, – sakė premjeras.

Susitikimo metu kalbėta apie Sausio 13-ąją nukentėjusiųjų atminimą įamžinančios stelos pastatymą ir darbų finansavimą. Šią stelą ketinama pastatyti Vilniaus Liepynės kapinėse.
 
Taip pat diskutuota apie valstybės dėmesį ir pagalbą nukentėjusiųjų šeimos nariams, apie artėjančią sausio 13-osios 30 metų sukaktį ir  tinkamą jos minėjimą visoje šalyje.  

Premjeras padėkojo laisvės gynėjams už indėlį į valstybės kūrimą, sakydamas, jog artėjanti Vasario 16-oji dar kartą primena mums visiems garbingą istoriją ir ją pagerbiame iškeldami trispalves pirmiausia savo širdyse.