BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjero ir bankų vadovų susitikime – valstybės ir bankų finansinis stabilumas

Data

2008 12 17

Įvertinimas
0
Valstybės finansai ir finansinių institucijų veikla kitais metais bus pakankamai stabili ir santūriai optimistiška – taip reziumavo Premjeras Andrius Kubilius susitikimą su Lietuvos bankų asociacijos prezidentu Stasiu Kropu ir Lietuvoje veikiančių bankų vadovais, šios organizacijos nariais.
Pietų metu buvo kalbėta apie situaciją Lietuvos ir pasaulio bankų sektoriuje, finansinio stabilumo priemones bei Europos investicinio banko paskolų naudojimą Lietuvoje. Susitikime buvo aptartas įstatymo dėl finansinių institucijų stabilumo užtikrinimo projektas, numatantis likvidumo fondo, kuris užtikrintų bankų stabilumą jiems pristigus lėšų, formavimą ir bankams teikiamas Vyriausybės garantijas. Bankų atstovų teigimu, tai bus svarbi prevencinė teisinė priemonė, kurios buvimas greta pozityvaus Tarptautinio valiutos fondo vertinimų rinkai suteiks dar daugiau stabilumo ir pasitikėjimo. Susitikime aptartos finansinio stabilumo priemonės jau taikomos daugelyje Europos valstybių.

2008-12-17